Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Ülkemizin en büyük kargo taşıma şirketlerinden olan Yurtiçi Kargo Arıkanlı Holding tarafından 1982 yılında kuruldu. Yurtiçin Kargo kısa zamanda ülkenin genelinde şubelerini artırdı ve kargo taşımacılığında önemli bir yer edindi. Yurtiçi Kargo kurulduğu zamanlarda sadece Türkiye genelinde kargo taşımacılığı yaptı. 1996 yılında ise KKTC’ye taşımacılık ağını genişletti.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri diğer firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Yurtiçi Kargo çalışma saatleri diye arattığımızda çeşitli saatler söylenmektedir. Ama doğrusu aşağıdaki gibidir. Yurtiçi Kargo çalışma saatlerini dikkate alarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo çalışma saati: hafta içi 09:00’da açılıp akşam 18:00’de kapanmaktadır. Yurtiçi kargo çalışma saatlerine yetişemediğiniz zamanlarda ise nöbetçi Yurtiçi Kargo bürolarına gidebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık Mı?

Yurtiçi kargo çalışma saatleri eğer hafta içine denk gelir de kargonuzu alamazsanız hafta sonu cumartesi günleri saat 16:00’ya kadar açıktır. Pazar günleri ise genel tatil olduğundan kapalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top