YKM Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı

Türkiyenin perakende giyim sektörünün en büyük firmalarından biri olan YKM bugün 62 mağazası, 4000’e ulaşan çalışanı, 1000’in üzerinde tedarikçisi, 2.5 milyona ulaşan sadık müşteri ve yıllık 40 milyon müşteri ziyareti ile Türkiye’de perekande sektörünün lider kuruluşu. Köklü geçmişi ve istikrarlı profesyonel yönetimi ile 1950 yılından bugüne ilk’lerin öncüsü olan YKM nin başarısının arkasında insan yer alıyor. Geldiğimiz noktada başarımızda insana yaptığımız yatırımın, insan emeğine verdiğimiz değerin payı çok büyük. Rekabetin arttığı, müşteri memnuniyetinin en önemli başarı kriterlerininden birisi haline geldiği günümüz perekende dünyasında iyi eğitimli, donanımlı, kariyer hedefleyen gençlere yatırım yapmaya devam edeceğiz.
İnsan Kaynakları Vizyonu
YKM’yi perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için en çok tercih edilen kurum haline getirmek, tüm yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmek.
YKM Personel ihtiyacını ,kendi web sitesi üzerindeki insan kaynakları bölümünden yapmakla birlikte ,kariye ,yenibiris ve secretcv gibi kariyer sitelerinden de karşılamaktadır.Sizde YKM ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki linkten türkiyenin birçok ilindeki ykm mağazalarının personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.
______________________________________________________

1 Reply to “YKM Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı”

  1. ömer çeri dedi ki:

    SİZİNLE ÇALISMAK İSTİYORUM 5317978825

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top