Yemeksepeti Personel Alımı Eleman Alımı

yemeksepetiSon yıllarda artık bir çok ihtiyacımızı internet üzerinden gideriyoruz.Ürünlerin ve hizmetlerin çok çeşitli olmasıyla birlikte iyi bir secici olmak,güven duymak,kaliteli hizmet gibi kavramlar bize yol gösterici olmaya başladı.

İnternetten restourantları birleştiren,ziyaretçilerin istedikleri yerden sipariş vermelerini sağlayan yemeksepeti , bünyesinde çalıştırmak ve istihdam edilmek üzere çalışma arkadaşları arıyor.Personel eleman alım ilanlarına yenibiris,kariyer veya yemeksepeti insankaynakları adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti İnsan Kaynakları

Organizasyon olarak yemeksepeti yaş ortalaması 25, ve %80 den fazlası yükseköğrenim görmüş bir kadroya sahip.  Yemeksepeti.com’da Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme, Restoran İlişkileri – Satış, Telesatış, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Pazarlaması, Bilgi Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim, Muhasebe ve Cari Hesap Yönetimi, ve Müşteri Hizmetleri ve Operasyon alanlarında çeşitli kariyer olanakları olduğu gibi yurtdışı yatırımlar sayesinde uluslararası deneyim fırsatları da yakalamak mümkün.
Yapılan tüm başvuruları dikkate alıp, uygun pozisyonlar için değerlendirip ayrıca lise ve üniversite öğrencilerine de sık sık staj fırsatları yaratan bir organizasyon olarak potansiyel çalışanlarda aradığımız ortak özellikler internet ve teknoloji konularına ilgi, sosyal uyum ve takım çalışmasına yatkın olmak, en önemlisi de kişisel olarak fark yaratmak için istekli ve bunun için çalışmaya hazır olmak.

1 Reply to “Yemeksepeti Personel Alımı Eleman Alımı”

  1. fikri dedi ki:

    mrb ben fıkrı 24 yasındayım E sınıfı ehlıyetım var 5 sene LTIN SÖKTÜRÜNDE CALISTIM DAHA SONRA TURUZIME GECTIM 2 YILDA ORDA SÖFÜRLUK YAPTIN EYER BANA UYGUN SÖFÜR ALIMIZIN VARSA SIZINNLE CALISMAK ISTERIM. 0533 421 02 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top