Wall Street Institute Türkiye Personel Alımı-İş Başvurusu

Wall Street Institute Türkiye, 2001 yılında kurulmuş sektörün öncü ve lider kurumudur. İstanbul, Ankara, İzmit, Eskişehir, Bursa ve İzmir’de olmak üzere 6 şehir ve 13 merkezde 200′e yakın uzman personeli ile faaliyet gösteren WSI Türkiye, her yıl binlerce birey ve kuruma aynı standart ve kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Cambridge Üniversitesi’nin 2 yıl süreyle yaptığı bilimsel araştırma ve ölçümleme sonucu, WSI programının ve WSI’da öğrenilen İngilizce seviyesinin Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR-Common European Framework Reference) ile uyumlu olduğunu kanıtlamış ve belgelenmiştir. Cambridge Üniversitesi tarafından ilk defa WSI programı ve eğitim seviyesi üzerinde yapılan bu bilimsel araştırma dil öğretimi alanında bir dönüm noktası olarak kabul edilmektedir.

WSI, eğitim programının tasarımı, geliştirilmesi, uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2008 belgesi alarak eğitim dünyasında bir kez daha ilk ve tek olma ayrıcalığını kanıtlamıştır. Bilindiği üzere ISO 9001:2008 belgesi bir kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin kanıtı ve sürekliliğinin güvencesidir.

Wall Street Institute, haftada 4 saat eğitime katıldığı takdirde, istediği seviyeye ulaşamayan öğrencilere ücretlerinin iade edileceğini, eğitimin başında yazılı olarak taahhüt ederek öğrenim garantisi verebilen ilk ve tek dil okulu olmayı halen sürdürmektedir.

WSI Türkiye, Eskişehir Anadolu Üniversitesi içerisindeki merkeziyle bir üniversite içinde ingilizce eğitimi verebilen tek özel kurum ünvanını taşımaktadır. Aynı şekilde Ankara Sanayi Bölgesi “OSTİM” içerisindeki merkeziyle de ülke ekonomisinde büyük katkısı bulunan KOBİ’lere özel hizmet verebilen tek dil okuludur.

Bugüne kadar 1.000’in üzerinde kurum ve 40.000’e yakın bireye ingilizce eğitimi veren WSI Türkiye, kısa ve orta vadede planladığı yeni eğitim merkezleriyle Türkiye’nin en yaygın ve hızlı gelişen İngilizce Dil Okulu’dur.

Wall Street Institute Türkiye Açık Pozisyonları Görmek ve Başvuruda Bulunmak İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top