VİKO Çalışma Arkadaşları Arıyor – İş Başvuru

VİKO “Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarım ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında ise etkin, sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetine uyumlu ve proaktif bir kuruluş olmak” vizyonuyla 1980 yılında kurulan VİKO Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ, İstanbul Samandıra’da 40 bin metrekarelik yeni endüstriyel tesislerinde yeni elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir.

Kurulduğu yıldan günümüze kadar geçen 27 yıl içinde elektrik anahtarları, grup priz, sigorta kutuları ve sayaç üreterek Türkiye’nin bu alandaki lider kuruluşu haline gelen VİKO,  üretiminin yüzde  45’ini 47 ülkeye ihraç ederek, dünya pazarlarında da başarıyla ülkemizi temsil etmektedir.

Yıllık 72 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi ve 600 çalışanı ile VİKO, Akıllı Ev/Ofis Sistemleri de dahil olmak üzere pek çok yeni ürün piyasaya sunmak için, AR-GE, tasarım ve markalaşma yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Ar-Ge çalışmaları sırasında pek çok projeyi paralel yürüten VİKO, bu projelerle müşterilerinin beklentilerini, mevcut ürünlerle ilgili uygulama geri beslemelerini, piyasa araştırmalardan doğan verilerle harmanlar.

Anahtar ve prizin artık dekoratif bir unsur olarak algılanmaya başlamasıyla ürünlerine ilişkin marka yatırımlarını hızlandıran VİKO, THEA, SMARTLIFE markalarının her biri için ayrı pazarlama iletişim planları çerçevesinde atılımlar gerçekleştirmektedir. Kullanıcılara fonksiyonellik ve konforu da sağlamanın gerekliliğine inanan VİKO önümüzdeki dönemde pazara sunulacak yeni serileri ile bu amaca yönelik alternatifler sunmayı hedeflemektedir.

VİKO, 1998 yılında misyon ve vizyonunu belirleyerek, Kalite Yönetim Sistemini kurmuş, 2002 yılında ISO 9001:2000 revizyonu gerçekleştirerek TSE ve DQS firmaları tarafından belgelendirilmiştir. Sistem belgelendirme çalışmalarına paralel olarak Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve EFQM Mükemmellik Modeline göre sistemini sürekli iyileştirmiştir.

2005 yılında Ulusal Kalite Başarı Ödülünü alan VİKO, mükemmellik yolunda ilerlemek ve mükemmellik anlayışının topluma da yayılımının sağlanması amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ürünlerinin insanların güvenliği ve emniyeti için çok önemli olduğunun bilincinde olan VİKO, TSE (Türkiye), TSEK (Türkiye), VDE (Almanya), KEMA KEUR (Hollanda), GOST (Rusya), FI (Finlandiya), NF (Fransa), CB (Uluslararası), SEPRO (Ukrayna), ELOT (Yunanistan), ÖVE (Avusturya), MEEI (Macaristan) ve B (Polonya) ürün belgelerine sahiptir.

Vizyonunu gerçekleştirme yolunda bir takım anlayışı ile hareket eden VİKO, insan hayatını kolaylaştıracak çözümlerin tasarımı, üretimi ve sunumu süreçlerindeki teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizmi ve sürekli gelişimleri ile birleştirmiştir.

İş Başvurusu ve Pozisyonları görmek için tıklayınız..

İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için pozisyon adının üzerine tıklayınız.

Aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlar arasında size uygun bir ilan bulamadıysanız,
insankaynaklari@viko.com.tr adresine özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

 

8 Replies to “VİKO Çalışma Arkadaşları Arıyor – İş Başvuru”

 1. Zehra dedi ki:

  Lise çocuk gelişimi mezunuyum.acil işe ihtiyacım var

 2. sevda dedi ki:

  iş arıyorum çok acil.

 3. seda dedi ki:

  ben iş basvurusu yapmak istiyorum formunuza ıulasamadım bana yardımcı olur musunuz?

 4. ramazan arabul dedi ki:

  merhaba ben montaj elemanıyım sizinle çalışmak istiyorum iyi günler

 5. tunahan dedi ki:

  bn askerden once makel lmt. a.ş de reklam puromosyon bolumunde calısıyordum yaptıgım işler pano yapmak pano montaj iç pıyasa mal dagılımı fuar sıtandı kurmak vede seyehatlere katılmak askerden yenı geldım ve yenı bır iş arıyorum sızınle calısmaktan memnun olurum kendıme guvenıyorum cunku tesrubelı bır elemanım işi bılıyorum sıkıntı cekecegımı zannetmıyorum tel;0538 351 31 19

 6. erhan çelik dedi ki:

  E.SINIFI EHLİYET SAYBİYİM. HERTÜRLÜ İŞ
  ELİMDEN GELİR MESLEHİM ELEKTİRİK SU VE DOĞALGAZ TESSATI BEKÇİLİK ŞÖFÖRLÜK İŞİ ARIYORUM.YAŞ 29.İSTANBUL/ESENLER:05345719163
  İLKOKUL MEZUNUYUM

 7. bekir öztürk dedi ki:

  merhaba ben elektirikçiyim sizinle çalışmak istiyorum şimdiden teşekkürler
  0501 207 43 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top