Uludağ personel alımı Uludağ iş başvurusu

Türkiye’nin şüphesiz en kaliteli içeceklerini üreten bir firma da çalışmak ister misiniz? Uludağ gazoz firması özellikle uludağ maden suları ile son zamanda mükemmel çıkışlar yaşadı. 2009 yılında 107 milyon dolar ciro ile önemli bir yükseliş yakalayan Uludağ A.Ş. son reklam çalışması olan uludağ frutti extra ile dikkatleri tekrar üzerine topladı. Uludağ yeni personel alımları yaparak iş başvurusu yapmak isteyen herkesi insan kaynakları sayfasına bekliyor..

Uludağ A.Ş Hakkında:
Erbak Uludağ A.Ş.nin 2006′da taşındığı yeni üretim tesisleri İnegöl’e bağlı Yenice’de 45.000 m²’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Yaklaşık 20.000 m²’si kapalı alan olan yeni tesislerdeki meşrubat üretim kapasitesi 160 Milyon litredir. Uludağ Doğal Maden Suyu ve Frutti ise , Uludağ’ın eteklerinde bulunan Çaybaşı köyündeki tesislerde kaynağında şişelenmektedir.

Erbak Uludağ Mehmet Hakkı Bey tarafından kurulduğundan beri el değiştirmeden 4 nesildir aynı aile tarafından yönetilen bir aile şirketidir. 3. kuşak olan Nuri Erbak Bey’in evlatları Mehmet Hakkı Erbak ve Nuran Kızıl şirketin sahipleri olup, 4. kuşak da şu an bilfiil şirkette görev almaktadır.

Üretim şirketine bağlı bulunan Erbak Uludağ Pazarlama, Satış ve Dağıtım A.Ş. ile bayilik sistemi ile çalışan şirket, İstanbul, Ankara ve İzmir”de bulunan bölge müdürlükleri ile tüm Türkiye’ye ürünlerini dağıtmaktadır. Ayrıca İstanbul’da bulunan Zincir Mağazalar Müdürlüğü Toplu Tüketim noktalarına yapılan satışları yönetmektedir. Tüm Türkiye’de 110 civarında bayi ile çalışmakta olan Erbak-Uludağ, Bursa , İstanbul, Ankara ve İzmir’de kendi araç filosu ile direk dağıtım yapmaktadır.

Şu an 11 ayrı segmentte 53 çeşit ambalaj versiyonunu tüketicisine sunan Erbak Uludağ, pazardaki en geniş ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir. 1932 yılından beri aynı formülle ve Uludağ markası ile tüketicilere sunulan Sade Gazoz pazarında % 15 Pazar payına sahip olan firmamız maden suyu pazarında da % 9′luk Pazar payı ile 3. sırada yer almaktadır. Ayrıca 2002 yılında pazara sunulan Frutti markalı meyveli doğal maden suyunda büyük bir atılım yapan firmanın cola, portakal, meyve suları ve yine 2003 yılında pazara sunduğu Ice Tea gibi ürünleri mevcuttur.

Meşrubatçılık geçmişi köklü olan firma , deneyimli ve yenilikçi araştırma-geliştirme departmanı ile sürekli yeni ürünlerle ilgili çalışmalar yapmaktadır. Buna en son örnek olan yeni portakallı gazozu Uludağ Sarı ile de portakallı gazoz pazarına yeni bir ürün kazandırmıştır.

Grubun 2009 yılı sonu cirosu 107 milyon $ dır.

9 Replies to “Uludağ personel alımı Uludağ iş başvurusu”

 1. ömer arat dedi ki:

  antalya da ALVA DONNA BEACH 5 yıldızlı otelde çalıştım tadilat nedeniyle askıya alındım kış sezonu da çalışmak isterim 0543 960 50 82

 2. mehmet kimsesiz dedi ki:

  iyi derecede ingilizce konuşuyorum.silahlı özel güvenlik görevlisiyim,,ayrıca bilgisayar sertifikam vardır,,lise mezunyum ,,C sınıfı ehliyetim var olup araba kulanıyorum,,ilgilenlerden iş teklifi bekliyorum 05354421210

 3. uğur ışık dedi ki:

  1990 doğumluyum antalyada iki otelde çalıştım mutfak departmanında bursa uludağ trizm de eleman arayan otellerde çalışmak isterim cep 0534 080 65 78 teşekkür ederim

 4. süleyman e src2 src4 ehliyetine sahibim uygun görür seniz uludağ ailesiyle çalışmak isterim 05352761731 ehliyetim 1994 d sınıfınıda kapsıyor uzunyol teçrubem var saygılar

 5. Yusuf şengönül dedi ki:

  Ben yusuf şengönül 1983 malatya/hekimhan doğumluyum ben
  5.aylık evliyim
  6.çalışmıyorum çok zor durumdayım benim bu işe çok ihtiyacım var ben özürlü birisiyim özürüm sadece bacaktadır benim
  % 65 raporum var allah rızası için bana yardım edin

 6. elif topçu dedi ki:

  okulumu yeni bitidim hiç bir yerde iş vermiyorlar bölümümde dış ticaret şimdiden teşekkür ederim.

 7. hüseyin dedi ki:

  iki yıllık maliye mezunuyum iş alımları ne zaman olacak tam bir bilgiye sahi p olmak istiyorum ve ücret ne kadar verilecek mailime atarsanız memnun olurum.

 8. ezgi dedi ki:

  iki yıllık işletme mezunuyum adana da olan iş ilanlarınızı mailime atarsanız memnun olurum halende okumaktayım.

 9. mehmet ali dedi ki:

  1976 dogumluyum gıda uzeri 9 yıldır suudi arabistanda dagıtımcı olarak çalışım. iyi derecede arapça biliyorum. silahlı guvenlik kimligim ve b sınıfı ehliyetim var. ilginize şimdiden teşekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top