Ücretsiz İsimden Numara Sorgulama, Bulma, Öğrenme

isimden-numara-sorgulama

isimden numara sorgulama

Farklı nedenlerden dolayı telefon rehberimizden numaralar silinir. İsimlerini bildiğimiz kişilerin numaralarının silinmesi biz zan altında bırakmaya neden olabilmekte. “Numaramı mı sildin?” gibi sorularla karşılaşmak bazen can sıkıcı olabiliyor. İsmini soy ismini ve yaşadığı yerini bildiğimiz kişilerin numarasını bulmak şimdilerde daha kolay. Vodafone, Türk Telekom ve Türkcell bu servisleri daha pratik halde sunabilmektedir. İsimden numara sorgulama işlemleri o kadar da zor olmamaktadır.

İsimden Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıldır?

Her hizmete açılan servisi ücretli yapma huyumuz bu konuda kendini aşmış durumda. İsimden ücretsiz numara sorgulama artık mümkün. İsimden numara sorgulama yapmak için isim, soy isim ve adres bilgisi yeterli olacaktır. Sorgulama işleminde sizden herhangi bir şifre veya ücret istenmemektedir. Sistem tamamen ücretsiz ve şifre gerektirmez.

İsimden numara sorgulama için tıklayın

Burada ücretsiz olarak sunulan bir hizmetten yararlanıyorsunuz. Eğer aradığınız numara yoksa 118 80 veya 118 81’i arayarak aradığınız numarayı bulabilirsiniz. Bu servis ücretlidir yineleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top