Connect with us

Hi, what are you looking for?

Güncel Haberler

TÜİK 47 Bin Geçici Personel Alımı 2011

Nüfus sayımında çalışmak isteyenler, 15 Ağustos’a kadar başvurmalı.47 bin geçici personel alınacak.

TÜİK tarafından TÜİK merkezi ile bölge müdürlüklerinde Türkiye İstatistik Kanunu uyarınca gerçekleştirilecek Konut ve Nüfus Araştırmasında, veri derleme, veri kontrolü, veri girişi ve benzeri işler ile diğer hizmetlerde ve Ulusal Adres Veri Tabanının kontrolü çalışmalarında, 2011 yılı içinde aylık 47 bin  geçici personelin çalıştırılmasına yönelik Bakanlar Kurulu kararı 15 Nisan 2011 tarihinde resmi gazetede yayımlanmıştı.

TÜİK söz konusu geçici personel alımına ilişkin bir duyuru yayınlamıştır, duyuruya göre TÜİK’te geçici personel olarak çalışmak isteyenlerin 15 Ağustos 2011 tarihine kadar TÜİK Bölge müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.

DUYURU

2011 Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışması

19 Nisan 2011 tarihinde duyurulduğu üzere Kurumumuz tarafından 2011 yılı Eylül ve Aralık ayları arasında yapılacak olan Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışmasında görevlendirilecek geçici personel hakkındaki 29/03/2011 tarih ve 2011/1587 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı 15/04/2011 tarih ve 2011/27906 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup, bahse konu çalışma 2011 yılı Eylül ayında başlayacak, Aralık ayı itibariyle sonuçlandırılacaktır.

2011 yılı Nüfus ve Konut Araştırması çalışmasının 1 inci aşaması olan, Sayım Bölgesi Adres Kontrolü Çalışmasının 07/09/2011 tarihinde başlayacak olması nedeniyle 2011 Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışmasında istihdam edilecek geçici personelin, müracaatlarını 05/08/2011 – 15/08/2011 tarihleri arasında Ekli listedeki (EK-1) Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Bölge Müdürlüklerine yapmaları gerekmektedir.

Bu kapsamda istihdam edilecek personele yönelik tüm çağrılar Kurum internet sitesinden duyurulacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Başvuru Şartları:

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin 1,4,5,6 ve 7 numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlara ilave olarak en az lise ve dengi okul mezunu olmak ve 35 yaşını tamamlamamış olmak şartları aranır.

* İstihdam edileceklerin, görevle ilgili olarak verilecek eğitimde ve/veya yapılacak sınavda başarılı olması şarttır.

* Görevin, alanda bilgisayar ile yapılacak olması nedeniyle, bilgisayar sertifikası olması ve/veya bilgisayar kullanmayı bilmek tercih nedenidir.

Başvuru İçin Gerekli Belge:

*İş Talep Formu (Ek-2 İş talep formu)

* Bu çalışma için 2011 yılında Bölge Müdürlüklerine başvuruda bulunanların başvuruları geçerli olup, tekrar başvurmalarına gerek yoktur.

BAŞVURU FORMU VE  TÜİK BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelen Aramalar

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler

Kamu Personel

Binted personel alımı, BİNTED; Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak açılmaktadır. Vizyonunu ise işinde uzman, alanında örnek...

Özel Sektör İlanlar

Boyner Holding bünyesinde bulunan Altınyıldız konfeksiyon fabrikaları 1952 yılından beri faaliyetlerine başlamıştır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka hedefiyle yurt dışına ihracatta gerçekleştiren Altınyıldız dünyanın...

Özel Sektör İlanlar

Doğan Holding şirketlerinden biri olan Doğan online (DOL) 1999 yılından beri Türkiyenin öncü internet şirketlerinden birisi olmuştur. DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan...

Güncel Haberler

Rekor sayıda sözleşmeli personel alımları başlıyor. Tam 5 bin 13 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Karar Kuvvetleri Komutanlığından yapılan duyuruya göre 287 sofor, 108 asci, 154...