Tiffany Personel Alımı 2012

Tiffany, Bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacaktır.Personel alımıyla ilgili tiffany insan kaynakları yönetmeliği şöyle;

Tiffany işe alım sürecinde; personel seçimi, İnsan Kaynakları Departmanı ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmalarıyla gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede eğitim, tecrübe, kişisel özellikler ve firma standartları esas alınır. Özgeçmişi üzerinden gerekli niteliklere sahip olduğu belirlenen adaylar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye çağırılır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin yöneticisiyle ikinci görüşme yapılır. Gerekli görüldüğü takdirde, işe alım sürecinde, profesyonel hizmet veren danışmanlık firmalarından faydalanır.

İş başvurularınız için özgeçmişinizi ik@tiffany.com.tr adresi kanalıyla bize iletebileceğiniz gibi aşağıdaki linkten de başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız özgeçmiş bankamıza kaydedilmekte ve personel arayışımız olduğunda öncelikle bu başvurular değerlendirilmektedir.

Tiffany Açık Pozisyonlar ve Başvuru için Tıklayınız..

 

____________________________________________________________

3 Replies to “Tiffany Personel Alımı 2012”

  1. Rıdvan sarsılmaz dedi ki:

    Meslek lisesi muzunuyum iş arıyorum

  2. mertcan dedi ki:

    Merhaba RodiMOOD da çalıştım satış danışmanı olarak İş arıyorum

  3. ibrahim dedi ki:

    mrb bn ibrahim meslek lisesi mezunuyum B ehlietim var iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top