TETAŞ Personel Alımı 2013

Tetaş,İstanbulda konfeksiyon makineleri sektöründe hizmet vermek amacı ile 1982 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün tekstil makineleri, ayakkabı makineleri, etiket makineleri ve yedek parça sektöründe de faaliyet gösteren TETAŞ AŞ, teknik servis hizmetini de bünyesine katarak 295 personeli, 6 şubesi,
4 temsilciliği ve yaygın satış sonrası servisi ile topluluğun diğer firmalarının lokomotifi olmuştur. TETAŞ Şirketler Grubu, halen 17 ayrı firmadan ve yaklaşık 1800 personelden oluşmaktadır.

TETAŞ AŞ’nin hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.

Yabancı ülkelerden ithal ettiği makine ve makine yedek parçalar ile satış sonrası teknik desteği, ayrıca ürettiği konfeksiyon ürünleriyle kendi konumunda rakipsiz hale gelen TETAŞ AŞ., hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan tekstil sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Tetaş Grup gelişen sektöre bağlı devam eden yatırımlar ve büyümeye paralel olarak bünyesindeki istihdamı artırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.Bu kapsamda bünyesinde çalıştırmak üzere birçok il de  çeşitli pozisyonlarda personeller , elemanlar aramaktadır.Alınacak personel sayısı ve pozisyonlar için aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

TETAŞ GROUP AÇIK POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top