Tekstilbank Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

1986 yılından kurulan ve günümüze kadar gelindiğinde başta İstnabul’daki genel müdürlük olmak üzere toplamda 44 şubesi ile faaliyetlerini sürdüren Tekstilbank yeni yatırımlar yaparak büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ve gelişme gerek mevcut şubelerde gerekse yeni açılan şubelerde yeni istihdam ve kariyer olanakları sağlıyor. Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından biri olan Tekstilbank deneyimli ve deneyimsizi personel eleman işçi alımlarının yanısıra stajyer alımları da gerçekleştirmektedir. Ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, sektöründe saygın bir yer edinmiş olan Tekstilbank ailesinde katılmak ve Tekstilbank bünyesinde çalışmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için derlediğimiz insan kaynakları politikasını inceleyebilirsiniz.

TEKSTİLBANK İNSAN KAYNAKLARI

Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insangücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın verimliliğini ve mutluluğunu, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, eğitim ve benzeri insan kaynakları araçlarını kullanarak artırmaktır.

Bu anlayışla Tekstilbank, çalışanlarının enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun bir iş ortamı yaratarak, etkin ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile motivasyonu yüksek, kurumuna bağlı çalışanlara sahip olma prensibini benimsemiştir.

Tekstilbank, kendi elemanlarını yetiştirmeyi ve yönetici kademelerine taşımayı ilke edinmiştir. Bu amaçla hızlı gelişim ve değişimlerimize ayak uydurabilecek, Bankamız hedeflerini kendi hedefleri olarak benimseyen kişileri bünyemize dahil etmekteyiz.

Ücret Politikası

Bankamızda brüt ücret politikası uygulanmakta olup, maaşlar ay sonunda ödenmektedir. Yılda bir kez Nisan ayında performansa ve enflasyona bağlı olarak ücret artışı yapılmaktadır

İşe Alım Süreci

Yıllık insangücü planlaması doğrultusunda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için deneyimli ve deneyimsiz eleman alımları gerçekleştirilmektedir. Yenibiriş sitesi aracılığıyla yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucunda, sınav ve görüşme aşamalarını geçen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Deneyimli eleman alımlarımız, görevin niteliğine göre konusunda uzmanlaşmış adayların ilgili yöneticiler ve Bölümümüz ile yapacağı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir. Deneyimli eleman alımlarımız için sınav aşamamız bulunmamaktadır.

Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

Sosyal Haklar

Tüm personelimize özel sağlık sigortası ve hayat sigortası yapılmaktadır.

Şube personelimize anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla yemek kartı verilmekte olup, Genel Müdürlük personelimiz Genel Müdürlük binamızdaki yemekhanemizden yararlanmaktadır.

Genel Müdürlük ve bazı şubelerimiz için servis hizmetimiz mevcuttur.

Güvenlik Görevlisi ve Destek Hizmetleri personeline yılda iki kez giyim yardımı yapılmaktadır.

İş Başvurusu – İş İlanları

Tekstilbank genel müdürlük veya Tekstilbank şubeleri bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak için insan kaynakları sayfasından güncel iş ilanları ve iş başvuru formuna ulaşabilir, kısa sürede iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

3 Replies to “Tekstilbank Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu”

  1. oktay KİZİR dedi ki:

    güvenlik kimlik kartım var (silahlı)3 yıllıık deneyimim var ve şöförlüğüm çok çok iyi bilgisayar kulanmayı iyi biliyorum ve sizlerle çalışmak isterim tel:05445398260

  2. muzaffer dedi ki:

    1989 doğumluyum. myo dan mezun olduktan sonra açık öğretimten eğitimimi 4 yıla tamamladım. muhasebe- işletme mezunuyum. askerliğimi yaptım. evli ve bir çocuk babasıyım. şu an bir markette kasiyerlik yapıyorum. lütfen bana yardımcı olun. tlfnum;0543 341 08 51

  3. mert demirbağ dedi ki:

    mrb 1990 ayvalık balıkesır dogumluyum ankara da ikametkah etmekteyim askerlik görevimi yeni tamamladım lise mezunuyum daha önce market de kasiyer olarak görev aldım şuan işe ihtiyacım var her alanda çalışa bilirim ilginize duyurulur no 0554 917 87 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top