Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığının bünyesinde bulunan Sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu bünyesinde çalışmak istermisiniz?.Kurumun gerçekleştireceği  alımlarla ilgili ve iş başvuruları ile ilgili bir araşatırma gerçekleştirdik.Sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumunda çalışmak için iş başvuru linki alım yayınlandığında sitemizde olacaktır.Öncelikle sevgi evleri kurumsal politikasını okumanızda fayda vardır.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Türkiye’de yoksul, korunmaya muhtaç, kimsesiz çocuklara ve ailelere bakım, eğitim, sağlık ve kültürel anlamda destek vermek için oluşturulmuş bir kurumdur. Birçok sorun yaşayan ve artık hayata karşı ayakta durmakta zorlanan insanların barınma, yeme-içme gibi konularda kendi ihtiyaçlarını karşılayamamasından sebeple Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki personeller tarafından destek görmektedir.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundan desteğe ihtiyacı olan kişilere daha iyi hizmet vermek ve daha çok kişiye ulaşabilmek amaçlı personel alımı yapılacaktır. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımları başvuru sahiplerinin hangi alanda eğitim gördüklerine ve hangi alanda kendilerini daha iyi ifade edebileceklerine göre değişmektedir. Ancak tüm başvurularda aranan ortak özellik şefkatli, dürüst, iyi iletişim kurabilen ve sabırlı olunmasıdır.

58 Replies to “Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı”

 1. hasan dedi ki:

  Olmaz unutma o guzel. Gunleri

 2. FATMA dedi ki:

  k.m.lisesi çocuk gelişimi mezunuyum sizinle çalışmak isterim..

 3. meliha dedi ki:

  kml çocuk gelişimi mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum

 4. HATİCE dedi ki:

  MERHABA : 1986 SAMSUN DOĞUMLUYUM .ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNUYUM DAHA ÖNCE BİR ÇOK YUVA KREŞ VE ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDE GÖREV YAPTIM .EVLİYİM 8 YAŞIND BİR OĞLUM VAR. SEVGİ EVLERİN DE GÖREV ALMAK SİZLERLE ÇALIŞMAK ÇOK İSTERİM …

 5. ayşe dedi ki:

  muğla kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.anadolu üniversitesi sosyal hizmetler ikinci sınıf okumaktayım.iki çocuk annesiyim.çocukları çok seviyorum.bu bölümde çalışmak istiyorum.

 6. şerife dedi ki:

  bünyenizde çalışmak için bütün şartları taşıyorum.geleceğimiz olan bu çocuklarla hayatı paylaşmak istiyorum.Hayattan umutluyum.:)

 7. gülay dedi ki:

  merhaba kız meslek lisesi cocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum 2 cocuk annesiyim cocuklarla aram cok iyi sizinle calışmayı cooook istiyorum banada bir şans verip bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.saygılarımla

 8. Yeliz Saykan dedi ki:

  1978 ordu dogumluyum. 11 yıl calıstım.Kız Meslek Lisesı mezunuyum.Simdi evde cocuk bakımı kursuna gidiyorum.Ocak 15 te sertifikamı alıcam.Sizlerle calısmayı cok istıyorum.SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top