Siemens Çalışma Arkadaşları Arıyor – İş Başvurusu

Siemens Türkiye

Endüstrinin gelişmesine yol açan, elektronik ve elektrik mühendisliği alanındaki yeni buluşlar ve uygulamalar Siemens’i bir dünya lideri yapmıştır. 1847’de kuruluşundan bugüne Siemens yenilikçilikle geleceği şekillendirmiştir.

Siemens, 160 yıldan uzun bir süredir teknolojik mükemmelik, inovasyon, kalite, güvenilirlik ve uluslararası faaliyet gösterme özellikleriyle bilinmektedir. Çevre teknolojilerde dünyanın en büyük üreticisi olan şirket toplam gelirlerinin 28 milyar euroluk bölümünü –toplamın üçte birinden fazlasını– yeşil ürün ve çözümlerden elde etmektedir.

30 Eylül 2010’da sona eren 2010 yılında şirketin toplam satış gelirleri 76 milyar euroya, net kârı ise 4,1 milyar euroya ulaşmıştır.

Eylül 2010 sonu itibariyle Siemens’in dünya genelindeki toplam çalışan sayısı 405,000 civarındadır. Dünya üzerinde kurulmuş olan insan ve bilgi ağı ile Siemens toplumun gelişimine büyük katkılar sağlamıştır.

Siemens elektronik ve elektrik mühendisliği alanlarında Türkiye’de güvenilir bir ortağı olduğunu, geliştirdiği yerel kadrosu ile göstermektedir. Türkiye’de ve dünyada sürekli gelişen bilgi birikimini, küresel olarak elinde bulundurduğu ve sürekli geliştirdiği teknolojileri, güçlü kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Siemens AG’nin Türkiye Genel Temsilcisi olan Siemens San. ve Tic. A.Ş. ve diğer Siemens şirketleri, geniş organizasyon ağları ve mühendislik, üretim servis kabiliyetleri ile Türkiye’de müşterilerini başarılı kılacak ve memnun edecek çözümler sunmayı kendine vizyon edinmiş bir gurup olarak hizmetinizdedir.

Siemens in İş ilanlarını görmek ve İş başvurusu yapmak için tıklayınız..

 

28 Replies to “Siemens Çalışma Arkadaşları Arıyor – İş Başvurusu”

  1. muhammed dedi ki:

    adım muhammed 1995 doğumluyum endüstri meslek lisesi elektrik elektronik mezunuyum sizinle calışmak istiyorum

  2. ibrahim dedi ki:

    adım ibrahim. daha önce teba vee vestelde beyaz eşya ve fırın montajında montajında çaılştım. kocaeliye taşındım. iş arıyorum.05366979757

  3. tugay dedi ki:

    adım tugay karakoç 1990 dogumluyum elektrık bolumu meslek yuksekokul mezunuyum sızınle calısmak ıstıyorum 0535 848 88 81

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top