Setur Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

Koç Holding kuruluşu olan Setur 1965 yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. Setur olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, helikopter ve airtaxi işletmeciliği, her türlü araç ve tekne kiralama, incoming, gümrükten muaf mağazalar işletmeciliği gibi hizmetler vermektedir.

Bu denli geniş bir yelpaze ekseninde gerek yurtiçi gerekse yurtdışına dönük hizmet sunan Setur yılların verdiği deneyim ile büyümesini sürdürürken yeni istihdam olanakları sunmaktadır.

Koç Holding bünyesinde hizmet veren Setur ailesine katılmak ve Setur bünyesinde çalışmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Setur’da çalışmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için insan kaynakları sayfasından iş başvuru formuna ulaşabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

4 Replies to “Setur Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu”

 1. irem dedi ki:

  burda çalışmayı çok istiyorum lütfen yardımcı olun

 2. mehmet acar dedi ki:

  antalya kaş setur marinanızda iş istiyorum ayrıca uzun yol söförüyüm saygılar 05318181700 03527678742 ehliyet e sınıfıdır src ve pisko teknik belgemde vardır

 3. mesut dedi ki:

  işsizim ilginizi bekliyoruz 05382538316

 4. turgut dedi ki:

  işsizim yaşım 19 05362479458

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top