Sanovel İlaç Sanayi Personel Alımı Eleman Alımı

Sanovel İlaç Sanayi Personel Alımı yapıyor.Sanovel ilaç Sanayi bünyesinde çalıştırılmak üzere opersatör,satış temsilcisi,uzman yardımcıları ,asistanlar,depo sorumlusu,İş Güvenliği Uzmanı vb birçok pozisyona alım gerçekleştiriyor.

Toksöz Grup bünyesinde 1983 yılında kurulan Sanovel ilaç sanayii,kuruluşundan bu yana göstermiş olduğu istikrarlı büyüme sayesinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.Sanovel ilaç sanayi Türk ilaç sektöründe kazanç olarak yani ciro sıralamasında 11. sırada bulunmaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel; insan kaynakları, eğitim ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk İlaç Endüstrisinde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında ilk 150 firma arasında yer alan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasötik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün portföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi, sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Sanovel İlaç sanayiinde çalışmak isteyen ziyaretçilerimiz firmanın resmi vebsitesi araçılığı ile veya yenibiris,kariyer net gibi personel ilan sayfalarına üye olmak suretiyle başvurularını gerçekleştirebilir.Aşağıda Başvuru linkine tıklayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sanovel İlaç Sanayi İş Başvurusu İçin Tıklayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top