Sağlıklı ve Stressiz İş Yeri, Kaliteyi Artırır

İş ortamında stressiz çalışmak herkesin hayalidir. Bazen para bile arka planda kalabiliyor stressiz ortam için. Bu tür ortamlar çalışmak için ideal ortamlar olduğundan herkesin aradığı şey budur. Huzuru kim istemez ki? Çalışanların başka şeylere kafa yormalarını istemeyen kimi firmalar bu ortamı sağlamak için kamuoyu araştırmaları yapmakta ve milyonlarca lira para harcamaktadır.

buro

Google kimi zaman ofislerinin fotoğraflarını yayınlayarak aslında ideal çalışma ortamının nasıl olması gerektiğini gösteriyor dünyaya. Her internete giren insan Google’yi bilir. Daha doğrusu bilmek zorundadır. Bu işi yapan bir bilgisayar ama bu çalışmalar kendiliğinden olmayacağından birilerinin bunları yaptığını düşünmektedir. Doğal olarak da nerde ve nasıl çalıştıklarını merak ediyor insan. Aşağıda ideal çalışma ortamlarına örnek olarak birkaç resim göstereceğiz. Bunlar firmaların kendi yayınladıkları resimlerdir.

Google Firmasının Çalışma Ortamına Ait Resimler Şu Şekildedir;

Resimlerde de görüldüğü gibi çalışanların başını ağrıtmayacak şekilde dizayn edilmiş konfora sahip bir iş ortamı. Çalışma şekilleri nasıldır bilinmez, ancak şunu biliyoruz ki dünyanın en etkili şirketlerinden biridir Google. Amerika’da yapılan araştırmada en güvenilir şirket olarak Google başı çekiyor. Burada çalışanların başarısını stressiz ve huzurlu bir ortamda aramayalım da nerede arayalım, siz karar verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top