Real Personel Alımı – İş Başvurusu 2012

Real Personel Alımı Konusu:Türkiye’deki genel müdürlüğü 1997 yılında kurulmuş olan real,- toptan satış, perakendecilik, gıda dışı ihtisas mağazacılığı ve çok katlı mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren METRO AG’ye bağlı olarak faaliyet gösteren perakende şirketidir.

METRO AG, 53 ülkede  2079 ayrı lokasyonda  ve 300.000 çalışanı ile  ile Avrupa’nın en büyük uluslararası perakende ve toptan mağazacılık zincirlerinden birini oluşturmuştur.

Türkiye’de 13 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip ilk üç şirketten biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir.

Her bir hipermarketi yaklaşık 9000 m2 net satış alanına , 180 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye’deki ilk hipermarketini Mart 1998’de Ankara Bilkent Center’da açmıştır. 1999’da Gaziantep, 2000 yılında sırasıyla İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana ,2003 yılında Konya, Ekim 2006’da Antalya market açılışlarını gerçekleştirmiştir. 2007’de Ümraniye, Beylikdüzü ve Ankara Etlik marketlerini açarak büyümeye devam etmiştir.Son olarak 2009’da Fulya, Merter ve Bayrampaşa marketlerini açarak Türkiye’deki market sayısını 13’e çıkarmıştır.
Türkiye’de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,- perakendecilik sektörünün “en kaliteli” şirketi olmayı hedeflemektedir.”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”‘nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,-in  en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Rekabetçi  piyasa şartlarında mağazacılık ortamında başarılı olmak için; çalışanlarımıza gerekli bilgi ve becerileri aktarmak ve onların sürekli öğrenme sürecinde yer almalarını sağlamak, sürekli öğrenmenin bir yaşam biçimi olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarında ilerleme ve gelişmelerinin alt yapısı olmasını sağlamak, çalışma hayatının kalitesini arttırmak grubumuzun en önemli hedefidir.

Real Başvuru Linki için TIKLAYINIZ..

10 Replies to “Real Personel Alımı – İş Başvurusu 2012”

 1. abdullah dedi ki:

  merhaba ben üniversite öğrencisiyim 19 yaşındayım adanada yaşıyorum parktaym iş arıyorum satış elamanı olarak bana yardımcı olursanız sevinirim…

 2. fatma yavuz dedi ki:

  onlisans mezunuyum ingilizcem var.bilgisayar isletmenlik ve iskur yonetici asistanligi sertifikam var Ankara’da yasiyorum geri donus yapar misniz ? tesekkurler..

 3. şakir dedi ki:

  merhaba ankara sincan fatihte ikamet ediyorum 1972 liyim E SINIF EHLİYET SRC 2VE 4 PİSKOTEKNİK TAKOGRAF SÜRÜCÜ BELGEM var sizlerle çalışmak isterim tşkrler

 4. yavuz dedi ki:

  mrb ben yavuz 1982 istanbul fatih doğumluyum reyon bölümünde çalışmak istiyorum 8 yıl mobilya sektöründe çalıştım ve rodi yards satış danışmanlığı yaptım real ailesinde katılmak istiyorum tşk.

 5. recep işler dedi ki:

  merhabalar adım recep işler 1984 samsun doğumluyum mesleyım 5 yıl kasapda çalıştım şuan işsizin sizlerle calışmak istıyorum ilginiz için şimdiden ilginize tşkler ( istanbul)

 6. barış dedi ki:

  merhaba adım barış 1988 adana dogumluyum market sektöründe çalıştım 4 yıl tecrübeliyim kasap ve şarküteri alanında çalıştım firmacı olarak firma carrefourla anlaşmayı bozunca boşa düştüm ç.üniverste mez bilgisayar sertifikam var (b) sını ehliyetim enerji pozitif dolu bir insanın güler yüzlü bir insanım ikna etme yetenegim çok yüksek bir yapıya sahibim

 7. erhan çelik dedi ki:

  E.SINIFI EHLİYET SAYBİYİM. HERTÜRLÜ İŞ
  ELİMDEN GELİR İSTANBUL/ESENLER:05345719163
  İLKOKUL MEZUNUYUM

 8. HANDAN YANARDAĞLAR dedi ki:

  mrb 1991doğumluyum adanada yaşıyorum açıklise okuyorum sizinle çalışmak istiyorum.

 9. abdulalim demircan dedi ki:

  lise mezunuyum istanbulda ikamet ediyorum 30 yaşındayım yerel marketlerde reyon şefligi müdür yardımcılıgı yaptım bana tel ulaşırsanız sevinirim 0541 672 05 47 teşekkürler

 10. sibel dedi ki:

  merhaba adım sibel 1976 ankara doğumluyum muhasebeciyim alanımla ilgili bir konumda sizlerle çalışmayı istiyorum ticaret lisesi mezunuyum aynı zamanda a.ö.f. si çeko 3. sınıf öğrencisiyim word-exel, logo, logo tiger, zirve, micro, eta ve nebim programlarını iyi derecede biliyorum. ssk giriş çıkış özlük dosyaları resmi muhasebe ve fatura stok girişleri hakkında bilgi sahibiyim. ilginiz için şimdiden tşk ederim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top