Ptt Personel Alımı Ptt İş Başvurusu Eleman Alımı

ptt personel alimiKamuda personel alımlarının artış gösterdiği bu günlerde , hemen hemen türkiyenin her yerinde şubesi olan ve verdiği hizmetler arasında kargo,posta, banka olan Ptt her yıl olduğu gibi bu yılda personel alımı eleman alımı gerçekleştirecektir.

Ptt kamu personel alımı ilanı henüz yayına girmemiştir.Eylül sonu itibariyle veya ekim başlarında personel alımının ilana çıkmasını bekliyoruz.Personelalim.com olarak takipte olduğumuzu ve ilan yayınlanır yayınlanmaz duyurunun yapılacağını siz ziyaretçileremize belirtmekteyiz.

Ptt resmi sitesinde yapılan açıklamayı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz…

 

”Kamuda Memur olarak çalışmak isteyenlerin yazılı sınavları ülke genelinde merkezi olarak Devlet Personel Başkanlığınca Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına yaptırılmaktadır.

Kuruluşumuza personel alımları da Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş adaylar arasından yapılmaktadır.

Personel alımlarına ilişkin ilanlarımız http://www.ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacak olup, ilanlarımızın buradan takip edilmesi; bunun dışındaki kaynaklarda yer alan bilgi ve ilanlar ile vatandaşlarımızı farklı yöntemlerle işe girmenin mümkün olduğu yönünde yönlendirmeye çalışanlara itibar edilmemesi gerekmektedir.

Personel istihdamına ilişkin sorularınızı ik.sinavlar@ptt.gov.tr adresine gönderiniz.

Tüm kamuoyuna duyurulur.”

 

 

1 Reply to “Ptt Personel Alımı Ptt İş Başvurusu Eleman Alımı”

  1. halil dedi ki:

    ppt de çalışmak istiyorum e ehliyetim var beden işciside olur 32 yaşındayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top