Porland Porselen İş İlanları-Personel Alımı-Başvuru 2012

Vizyonu ,ulusal ve uluslararası pazarda, etkinliğini ve etkililiğini artırmak; bu amaçla uzmanlık alanımızda,kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak olan Porland Porselen yeni hedeflerine ulaşma yolunda yeni istihdamlar da yaratıyor. Porland porselen Porland Porselen insan kaynakları, kalitesine uygun hizmet verebilecek ve hedeflerine doğru ilerlemelerine yardımcı olabilecek personelleri seçmeyi ön planda tutmaktadır. Porland Porselen, bünyesine katacağı personelde; çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi, eğitimli, gelişime ve öğrenmeye açık olma özelliklerini aramaktadır.

Porland Porselen İnsan Kaynakları Politikası

Porland Porselen’in insana saygıyı temel alan insan kaynakları politikasında amaç, şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve insan kaynakları uygulamaları ile etkin bir organizasyon oluşturmaktır. Çalışanları ile sürekli temas halinde, saydam ve ulaşılabilir bir yönetim anlayışına sahip olan Porland Porselen’in gayelerinden biri de , sürekli eğitimler ile çalışanlarının kişisel gelişimi desteklemek böylece şirketin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Başvuru: Porlan Porselen’de kariyerinizi sürdürmek için insan kaynakları sayfasına ulaşarak cv’nizi ulaştırmak suretiyle yapabileceğiniz gibi aşağıdaki linklerden açık pozisyonlara başvuru da yapabilirsiniz.

 

Açık Pozisyonları görmek için TIKLAYINIZ..

 

________________________________________________

 

1 Reply to “Porland Porselen İş İlanları-Personel Alımı-Başvuru 2012”

  1. vedat sevinç dedi ki:

    merhaba ven vedat fabrikanızda çalışmak isterim askerliğimi yaptım daha önce elektrikçilik klimacılık ve beyaz eşya tamiri yaptım yorumumla ilgilenirseniz sevinirim tel 05514057661

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top