Point-S Bursa iş başvurusu eleman işçi personel alımı

Son zamanlarda aldığı büyük yatırımlarla Türkiye’nin gözde sanayi metropol kentlerinden biri olan Bursa Şentürkler Holding’in Point-S ile yaptığı anlaşma ile artık Bursa’da ilk point-s mağazası faaliyet gösterecek. Yeni mağaza alımlara başladı. 2012 yılında alımların devam edeceği ve birçok pozisyon için önemli alımların sürdüğü haberi geldi..

Point-S mağazası, Şentürkler Holding işbirliğiyle Bursa’da hizmete girdi.

Avrupa’nın lastik uzmanı Point-S mağazası, önceki gün İzmir Yolu’ndaki yerinde düzenlenen törenle açıldı. Şentürkler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Şentürk, açılışta yaptığı konuşmada, Point-S işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mağazada Türk firmalarına ait ürünleri de satacaklarını söyledi.

Avrupa lideri

Point- S temsilcisi Adrian Smiechowski, firmalarının Türkiye’de temsil edilmesinin kendileri için gurur kaynağı olduğunu belirterek, “1971 yılında Fransa’da kurulan firmamız, tamamen bağımsız ve 21 farklı ülkede hizmet vermektedir. Toplam bin 150 mağazamız bulunmakta ve yıllık 12 milyon lastik satmaktayız. Şu an Avrupa’da en hızlı ilerleyen lastik markası olmanın yanında yağ değişimi, amortisör ve fren sistemleri gibi birçok alanda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye ağımıza Bursa’dan girmemizin en büyük sebebi bize bu güveni Şentürkler Holding’in sağlamasıdır” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Şentürkler Holding ve Point-S ortaklığını kutlayarak, “Point-S’i iyi bir partner seçtiği için tebrik ediyorum. Böyle bir firmanın her zaman ilklerin gerçekleştiği Nilüfer sınırları içerisinde yer almasından da ayrıca gurur duydum. Her iki firmanın da başarılı olmasını diliyorum” diye konuştu. Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin de, Şentürkler Holding’in Bursa’nın seçkin firmalarından olduğuna işaret etti.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek mağaza tanıtıldı. Açılışa, Emniyet Müdürü Halil Yılmaz’ın yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.

1 Reply to “Point-S Bursa iş başvurusu eleman işçi personel alımı”

  1. TUGAY ERTÜRK dedi ki:

    merhaba ben tugay ertürk zonguldak merkez karamanda ikamet edıyorum sizinle calişmak istiyorum çorlu da magzada çaliştim satiş sorumlu olarak tercübem var ben sizinle ful calışmak istiyorum hafta içi hafta sonu kabul edersınız 05468761615

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top