Pendik Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Pendik Belediyesi iş başvurusu

Pendik Belediyesinde iş başvurusunda bulunmak ve iş ilanlarını takip etmek için en yakın işkur temsilciliğindeki ilanları ve Pendik Belediyesinin resmi web sitesindeki duyuruları takip etmeniz gerekmektedir. İş başvurusunda bulunmak için 444 0 875 nolu süper hizmet numarasınıda arayabilirsiniz.

Pendik iş ilanları

Pendik’te iş ve eleman arayan firmalar ile ilgili ilanlar aşağıda yer almaktadır. Sizde ilan eklemek veya iş ilanları hakkında bize yorumlar ile katkıda bulunabilirsiniz.
İş arayışında bulunan ve kurslar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki numaralardan telefonla ön bilgi alabilir veya mesai saatleri içerisinde, kimlikleriyle birlikte Çayırbaşı Ek Hizmet Binamıza gelerek başvuruda bulunabilirler.
İhtiyaç halinde Pendik Belediyesi şirketlerinde ve hizmet alımı yoluyla taşeronda çalıştırılacak personel, Türkiye İş Kurumunun internet sitesinde www.iskur.gov.tr ve Pendik Belediyesi’nin www.pendik.bel.tr adresinde nitelikleri ile ilan edilerek İŞKUR üzerinden açık pozisyonun 3 katı nispetinde talep edilecektir. İŞKUR üzerinden gelen talepliler, kurumca oluşturulan değerlendirme komisyonu tarafından değerlendirilecektir.Değerlendirme sonucu mesleki yeterlilik ve nitelik açısından uygun bulunanlar yine Pendik Belediyesi’nin www.pendik.bel.tr adresinden ilan edilecektir.Pendik Belediyesi’ne iş müracaatı kabul edilmemektedir. Tüm alımlar İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

 

Pendik Belediyesi iş iletişim bilgileri

Pendik Belediye Başkanlığı
Batı Mah. 23 Nisan Cad. No:11 34890 Pendik/İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 81 80

1 Reply to “Pendik Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu”

  1. cevdet yılmaz dedi ki:

    Allah’ım! Senden işte (dinde) sebat etmeyi ve doğruluğa azmetmeyi istiyorum. Nimetine şükretmeyi ve sana güzel bir şekilde ibadet edebilmeyi istiyorum. Doğruyu konuşan bir dil ve eğriliklerden uzak bir kalp diliyorum. Allah’ım! Senin bildiğin her çeşit şerden sana sığınıyorum. Bildiğin bütün hayırları senden istiyorum. Bildiğin günahlarımdan dolayı senden bağış diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top