Pegasus Havayolları Personel Alımı 2013

Sabancı ailesi üyelerinin kurmuş olduğu en başarılı holdinglerden biri olan  ve Esas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Pegasus Havayolları bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli branşlarda personel eleman alımı gerçekleştirecek.Kariyer olanakları açısından oldukça yüksek bir referans olan pegasus havayolları sizlere gelecek olarak büyük bir imkan sunmaktadır.Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makaleyi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.Yazının sonundaki linkten iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Türkiyede malumunuz üzere havacılık sektörü çok hızlı bir gelişim göstermekle birlikte buna bağlı olarak havayolu şirketleride hızlı bir artış göstermiştir.Bu hızlı yükselişle birlikte hava yolu şirketlerinin personel eleman ihtiyaçlarında da ihtiyaç patlaması oluşmuştur.Bu ihtiyaç dahilinde pegasus havayolları istihdam etmek istediği personeller insan kaynakları yardımıyla çeşitli mülakatlar yardımı ile bünyesine katıyor..

Pegasus İnsan Kaynakları Yönetimi Detayları:

“Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılır.

Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanır, referans araştırması yapılır.

Tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılır.
Pegasus Ailesine hoşgeldiniz. Şimdi sırada?

Pegasus Ailesine yeni katılan bireylerimize oryantasyon eğitimi vererek; şirketimize, işlerine ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırmaya, buradaki yaşam şartlarını öğretmeye, böylelikle Pegasus Ailesi’nin bir ferdi haline gelmelerine destek olmaya çalışırız.”

Siz ziyaretçilerimize Pegasus Havayolları insan kaynakları ,personel alımı 2013 hakkında bilgi sunmaya çalıştık.Umarız istediğiniz branşta kariyer hedeflerinize ulaşırsınız..

PEGASUS HAVAYOLLARI İŞ İLANLARI İÇİN  TIKLAYINIZ..

3 Replies to “Pegasus Havayolları Personel Alımı 2013”

  1. sibel ekmeksalar dedi ki:

    givme call.05396159814-hom.02324874979.

  2. sibel ekmeksalar dedi ki:

    4 sene qussland ta ozmarta satış mümesililiği yaptım 5 sene öncede saç bakım tafe kolejini bitirdim.1-yılldırda baba evi izmirdeyim uçak bileti satış işine talibim.

  3. sibel ekmeksalar dedi ki:

    28yaşında australıa doğumluyum ana dilim inğilizce tafe koleji bitirdim menderes hava limanı izmirde uçak bileti satma işi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top