Nt Personel Alımı 2013

Kitap kırtasiye teknoloji mağazaları zinciri NT, yeni öğretim yılı başlangıcında 700 kişiye sezonluk istihdam sağlayacak

NT açıklamasına göre, NT’nin Türkiye’deki mağazaları için geçerli olacak alımlar ağustos-eylül-ekim aylarını kapsayacak. Sezonluk personeller ikamet adresi yakın bulunan mağazalarda değerlendirilecek. İletişimde başarılı, ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmaya hazır, 18 yaş ve üzeri lise, ön lisans, lisan mezun ya da öğrencisi olanlar başvurularını “www.nt.com.tr” adresinden yapabilecekler.

ÖMÜRLÜK TECRÜBE

Açıklamada görüşlerine yer verilen NT Mağazaları İnsan kaynakları Müdürü Murat Yazıcı, “İnsan kaynakları ihtiyacımızın önemli bir bölümünü mağazalarımızda çalışan sezonluk personelimizin kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, hizmet sunumda ve kalitesinde fark oluşturacak adaylar arasından seçeceğiz. Yaz döneminde bizimle olacak personelimize sezonluk deneyimin yanında ömürlük tecrübenin de kapılarını açmak istemekteyiz” ifadelerini kullandı.

Yazıcı, sezonluk personelin kadrolu personelin sahip olduğu; maaş, yemek, eğitim desteği gibi haklara sahip olacağının altını çizerek, şunları kaydetti :

BAŞARILI ÇALIŞANLARA ÖMÜRLÜK EĞİTİM

“Rekabetin her geçen gün arttığı ve müşteri memnuniyetinin en önemli başarı kriteri haline geldiği perakende sektöründe sezonluk personel alımını önemli bir yatırım olarak görürken donanımlı, eğitimli ve perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlere istihdam sağlamaktan da mutluluk duyuyor aynı zamanda bunu misyonumuzun bir gereği olarak düşünüyoruz. Eğitimine devam eden adaylar: mağazalarımızda ağustos-eylül-ekim aylarında sezonluk çalışarak eğitim masraflarını karşılamada destek sağlayabileceklerdir. NT Mağazaları, dönem sonunda performansından memnun kaldığı, kariyerine bu alanda devam etmek isteyen başarılı çalışanlara sürekli eğitim fırsatı tanıyacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top