Mudo Personel Alımı – İş İlanları – Eleman Alımı 2012

Mudo Personel Alımı konusu ,mudo da çalışmak isteyen kullanıcılarımızı ilgilendirmektedir.MUDO, 1964 yılında Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından, isimlerinin ilk iki harfleri birleştirilerek kurulmuştur.
Fitaş pasajında küçük bir dükkanda, atlet ve fanilaları renk renk boyayıp satarak başlayan bu girişim, Doğan Gürün’ün ortaklıktan ayrılmasından sonra Taviloğlu tarafından sürdürülerek, bugün “dünya markası” olma yolunda ilerleyen bir koleksiyon; bir kurum yaratılmıştır.
1968’lerde Paris’te bulunan Taviloğlu, oradaki gençliği gözlemlerken, gençlerin kendine özgü farklı bir giyim tarzı olduğunu fark etmiş ve gerçek MUDO çizgisi bundan sonra oluşmuştur. O güne dek Türkiye’de gençliğe yönelik tek bir giyim firmasının olmadığı gerçeğinden yola çıkan Taviloğlu, bu boşluğu doğru zamanda yakalayarak, genç ve spor giyimin öncüsü olmuştur.
MUDO A.Ş. son 10 yıl içinde bünyesine kattığı pek çok dünya markası ile beraber Türkiye’nin önde gelen moda kuruluşu olmayı sürdürmüştür. Dünya modasını takip ederek, mağazacılık anlayışını geliştiren Mudo; bugün ürün çizgisi ve kalitesi bakımından dünya ile aynı dili konuşmaktadır.
Türkiye’de birçok ilke imza atmış ve atmaya devam edecek olan MUDO A.Ş.; temelinde “tek kaynak insandır” felsefesi ile Mudo müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ve dünya markası olmayı hedeflemektedir.

 

MUDO AÇIK POZİSYONLAR VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ..

 

____________________________________________________________

1 Reply to “Mudo Personel Alımı – İş İlanları – Eleman Alımı 2012”

  1. emrah dedi ki:

    1987 doğumluyum 8 yıldır aşcılık yapıyorum yiyecek ve icecek diplomam var her çeşit yemek pişiririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top