Mucur Belediyesi Özürlü Personel Alımı İlanı


Mucur Belediyesi özürlü personel alımı yapacaktır. Kırşehir ve çevresinde oturan vatandaşlarımızı ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen ve özürlü muhasebeci alımına başvurmak isteyen takipçilerimiz, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularını yapabilirler.

Mucur Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 15 Ağustos 2011
Yayınlanma Tarihi : 05 Ağustos 2011

Genel Şartlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine;
-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
-Taleplerde 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.Taban puan sınırlaması yoktur.
-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Yurt dışında çalışma fırsatı için formu doldurun

-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
-Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Muhasebeci
Öğrenme Türü: Okuldan

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı: Lise ve Dengi Okul
Genel Bölüm Adı: Muhasebe
Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP94
En Az Puan Limiti: 1

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Mucur

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli

10 Replies to “Mucur Belediyesi Özürlü Personel Alımı İlanı”

 1. ömer dedi ki:

  adım ömer 100/45 engelliyim eskişehirde yaşıyorum iş istiyorum 05422672203

 2. yüzde 70 özürlüyüm engelim yok iş istiyorumm dedi ki:

  işşşşşşşşşşşşşşşş

 3. mutlu demircioğlu dedi ki:

  sa bn mutlu demircioğlu %45 raporum var 7.sınıf terkm hiçbi sorunum yok 0543 4211108

 4. mustafa umarlar dedi ki:

  selam ben mustafa UMARLAR 1982 dogumluyum askeri hastane intaniye servisinden çörük verdiler askerlik yaptırmadılar sivilde devlet hastanesinde verilen raporla %45 raporluyum orta okul mezunuyum milli egitimden bilgisayar sertifikam ve B sınıfı ehliyetim var acaba bende de memur ola bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim bana verilecek her işte çalışabilirim 0541 345 61 31

 5. yusuf koca dedi ki:

  merhaba ben ½77.ağırlık kaldıramez
  engelliyim hickimse engellileri calşıtırmak istemiyor nerde bu engelli
  lileri koruma yasası ancak biz öldükten
  sonra arkamızdan fatihayla gönderirler
  işsiz arkadaş care yook benim görüşüm
  05357468748

 6. yunus dedi ki:

  slm ben konuşma engelliyim bir elimi yüzde 40 oranınında kullanabiliyorum lise terkim ve saygı değer büyüklerimden iş istiyorum yüzde95 engelliyim sürekli bir iş istiyorum lütfen değerli büyüklerim 05318337797 diyarbakır lütfen

 7. yusuf dedi ki:

  selamüaleyküm arkadaşlar allah için seven kalbide sever allah hepimizde hayırlıiş nasip etsn benim yüzde 25 sakatım işitme ama konuşuyorum çok çalşana alah verir bize .var yarımcı eden bize .05383404578 kırıkkaleliym

 8. zilkuf dedi ki:

  slm ben 150 sakatım 10 senedır işe giremedim neden lise mezunu deyilimdeye burdan soruyom basbakanımıza kımse iş sız kalmıcak biz ozurlu oldumuz halde iş siz kalıyoz iş istiyoz devleten yardım deyil iş

 9. korhan dedi ki:

  mer bu yılki özürlü sınavları ne zaman yapılacak hiç bir sitede yazmıyor

 10. merhaba ben sagir dilsiz isitme engelli cep tel:05078088995 ev oturuyom yakacık/kartal bilgi yazılı lisesi mezunuyum yardimci edersiniz bekliyom tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top