Migros Personel Alım – İş Başvuru – Eleman Alımı

Migros personel alımı 2012 konusu, perakende sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Migros 1954 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam eden Migros, Türkiye’ nin en büyük marketler zinciri arasında yer almaktadır. Migros 2011 yılında 6 bin personel alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz pek çok vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur.

Migros 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Migros’ un bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız memurkafe.com u takip ederek ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Migros insan kaynakları politikası hakkındaki detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Migros alacağı personelleri insan kaynakları yönetmeliğinde bulunan kriterlere göre seçmektedir. Migros’ a iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, resmi websitesinde bulunan iş başvuru kısmındaki formu doldurabilirler. Migros ayrıca, öğrencilere staj imkanı da sunmaktadır. Staj başvurusu yapmak isteyenlerinde sitedeki formu doldurmaları gerekmektedir.

Migros ailesine katılmak , açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için tıklayınız..

79 Replies to “Migros Personel Alım – İş Başvuru – Eleman Alımı”

 1. ferdi dedi ki:

  daha önce mazacılık üzerine çalıştım sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım

 2. akif kocaman dedi ki:

  Firmanızın kasiyerlik veya reyon elemanı pozisyonu için aradığınız eğitim, iş tecrübesi ve dil konusunda tüm özelliklere sahibim.

 3. murat çakır dedi ki:

  mrh ben izmirde yasıyorum 1990 sivas dogumluyum barıs gross mevsım ve gurmarda satıs danısmanı olarak gorev yaptım sımdı sızınle calısmayı dusunuyorum

 4. zeynep anık dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum tecrübem var ararsanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top