Merkez Bankası Teknisyen Alımı 2012

Merkez Bankasına teknisyen alımı yapılacaktır. Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere sınavla Teknisyen alınacaktır.

2- SINAVLAR

KPSS puanı en yüksek olan adaydan başlayarak her alan için belirlenen kontenjanın üç katı kadar aday sözlü sınav – mülakata çağrılacaktır. Kontenjana girmeye hak kazanan adaylar ile sözlü sınav, mülakatın yeri, tarihi ve sonucu bankamız internet sitesinde (www.tcmb.gov.tr) ilan edilecektir. (Adaylara ayrıca yazılı olarak duyuruda bulunulmayacaktır. Sözlü sınav – mülakata katılan adayların, KPSS puanı ile sözlü sınav mülakat puanlarının ortalaması alınmak suretiyle başarı sırası belirlenecek ve buna göre birim tercihi yaptırılacaktır.

3- BAŞVURU Adaylar 14 Mayıs 2012 tarihinden 25 Mayıs 2012 tarihi çalışma saati sonuna kadar, Bankamız internet sitesi (www.tcmb.gov.tr) yapılacaktır.

6 Replies to “Merkez Bankası Teknisyen Alımı 2012”

 1. kadir köker dedi ki:

  tesisat ve kazan cıyım bankanızda çalışmak istiyorum

 2. ben kimyacım dedi ki:

  nasıl alım oluyor bilgilendirebilirmisiniz

 3. ilhan dedi ki:

  makina bölümü önlisans mezunuyum güwenlik sertifikam war (silahlı)siwil havacılık faliyetlerim war bankanızda çalışmak istiyorum işe ihtiyacım war

 4. resul dedi ki:

  ben kayseri de ikamet etmekteyim o verdiğiniz sitede iş başvurusu ile alakalı bir yere rastlamadım bankanızda çalışmak istiyorum …

 5. mehmet özdemir dedi ki:

  1986 g.antep dogumluyum önlisans mezunuyum gaziantepum te ikamet ediyor. elektrik programı

 6. evin dedi ki:

  gıda bölümü önlisans mezunuyum 22 yaşındaym bankanızda calışmak istiyorm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top