Memorial İş İlanları Personel Alımları 2012

Sağlık Personeli Alımı Konusu: Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Memorial Sağlık Grubu yıl içerisinde çalışan kadrosunu sürekli güçlendirmek ve bu gücü sürdürmek için personel alımı yapmaktadır. Personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden ve anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yapan Memorial Hastaneleri bugün itibariyle başta Santral Görevlisi, Ebe, Diyetisyen, Ameliyathane Hemşiresi, Organ Nakil Hemşiresi, Temizlik Görevlisi, Anestezi hemşiresi, Fizyoterapist, Muhasebe personeli ve stajyer alımları olmak üzere türkiye geneli personel alımı yapmaktadır. Yukarıda sıralanan pozisyonlar dışında Memorial Hastanelerinde çalışmak isteyenler kurumun internet sitesinin İnsan Kaynakları Bölümünden cv doldurarak genel başvuru da yapabilmektedir.

Memorial İş Başvurusu için Tıklayınız..

Memorial Açık Pozisyonlar için Tıklayınız..

__________________________________________________________________

1 Reply to “Memorial İş İlanları Personel Alımları 2012”

  1. zülfiye yediyıldız dedi ki:

    düzce üniversitesi işletme mezunuyum .pc sertifikası mevcut,iyi derecede pc ile aram iyidir on parmak kullanıyorum. kolay pes etmem ve yaptığım işi titizlikle yaparım . şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top