Media Markt Personel Alımı 2012

Media Markt personel alımı 2012, teknoloji ile ve elektronik ürünlerle ilgilenen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Media Markt 2011 yılında bine yakın eleman alımı yapmıştır. Yaptığı bu alımlar sayesinde de işsiz vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. Media Markt 2007 Eylül ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açmıştır. O günden bugüne büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’deki mağaza sayısını da 16’ya yükseltmiştir.

Media Markt’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Media Markt bünyesinde çalışmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Media Markt insan kaynakları, alacağı personelleri yönetmeliğindeki şartlara uygun olarak seçmektedir. Media Markt’ e iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret ederek, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sitede yayınlanan açık pozisyonları takip ederek, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2 Replies to “Media Markt Personel Alımı 2012”

  1. ezgi dedi ki:

    merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık uzaktan eğitim okumaktayım bim markette kasiyerlik yaptım ve 2010 senesinde muhasebe şirketinde çalıştım 0212 229 8284 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz aksi taktirde mailimede msj gönderebilirsiniz ilginize şimdiden teşekkür ederim.

  2. Eyüp Güler dedi ki:

    Merhdim.abalar ben 1968 doğumluyum şöför olarak iş arıyorum daha önce pazarlama satışta görev yaptım İlköğretim mezunuyum fakat kendimi yetiştirtim.SRC ve PİSİKOTEKNİK BELGELERİM var. Şuan bi kargoda çalışıyorum. Fskst memnun değilim.
    Halkalı tokide oturuyorum. Teşekkür ederim.

    Tel:0554-843-90-29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top