Mavi Jeans Personel Alımı 2012

Türkiyeden dünyaya açılan ilk giyim ve moda markası olan mavi,1991 yılında istanbulda kuruldu.14 yıldı Türkiyenin lider giyim markalarından biri olan ve kendi blue jeans markasını yaratan mavi bugün;ABD,kanada,hollanda ,rusya,danimarka,avustralya nında aralarında bulundugu 50 ülkede 200 den fazla Mavishop olmak üzere 4000 e yakın noktada müşterileriyle buluşmaktadır.Dünyaca ünlü fuarlarda boy gösteren ve dünyadaki markalar arasında ilk 16 jeans markası arasında olan mavi jeans yurt dışında türkiyeyi temsil eden önemli markalardan biri olmuştur.

Mavi Jeans,her geçen gün filosunu , mağazalarını , iş ortaklarını büyütmekte ve insan kaynakları departmanıyla birçok insana iş imkanı sunmaktadır. Mavi jeans 2012 yılındada bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımları yapacaktır.Mavi Jeans ,Personel alım ihtiyacını kariyer,yenibiris,secretcv gibi personel sitelerinde ki ilanlar aracılığı ile karşılamaktadır.

Mavi Jeans Personel Alım İlanları için Tıklayınız.


 

1 Reply to “Mavi Jeans Personel Alımı 2012”

  1. volkan dedi ki:

    iş arıyorum elimden herşey gelir müşteriyle nasıl konuşup ikna etmeyi iyi bilirim ve sizden haber bekliyorum tel: 0539 330 16 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top