LC Waikiki Personel Alımı İş Başvurusu 2014

LC Waikiki Personel Alımlarına bu yılda devam ediyor.Lc Waikiki ailesinde sizde yerinizi almak ve çalışmak istiyorsanız işte size fırsat …

LC Waikiki Personel Alımı yapıyor. Sizde LC Waikiki’de çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? LC Waikiki’de işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki’nin Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. LC Waikiki iş başvurusunda bulunmadan önce memurkafe.com olarak sizler için LCW Kariyer Hakkında araştırma yaptık başvuruda bulunmadan önce isterseniz insan kaynakları politikasını gözden geçirin.

LC Waikiki

LCWaikiki markası ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2 Milyar $ cirosu, 16.000 çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.

LC Waikiki’de Kariyer
LC Waikiki merkez binasında yaklaşık 2500 kişi olmak üzere, 500’ü aşkın farklı pozisyonda Türkiye ve yurt dışında toplam 22,000’den fazla kişiye iş imkânı sunmaktadır.
Başvuru Süreci
Web sayfamızdan LC Waikiki’de açık pozisyonları takip edebilir, ayrıca başvurularınızı Facebook, Twitter, Linkedin ve LC Waikiki Mağazaları aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Değerlendirme Süreci
Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.
Özgeçmiş İncelemesi,
Kişilik Envanteri,
Genel Yetenek Sınavı,
Teknik Yetkinlik Değerlendirmesi
Değerlendirme Merkezi Uygulaması
Yabancı Dil Sınavı,

İşe Alım Süreci

Doğru işe, doğru insan prensibiyle hareket eden LC Waikiki’de işe alım süreci, her pozisyon için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Yeni Mezun Programları

Sektörün lider markası LC Waikiki, yeni mezunlara yönelik birçok program düzenlemektedir. Programlardaki temel amaç; kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve eğitim / mentörlük programları ile destekleyerek geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir. Farklı pozisyonlar için açılan bu programlardan kendilerine en uygun olanı seçen yeni mezunlar, yurt içi mağazacılık, yurt dışı mağazacılık ve merkez departmanlarında kariyerlerine başlama imkânı bulabilmektedir.
Mağaza Yönetici Adayı Seçme Programı
“Yönetici Adayı Yetiştirme Programı”, LC Waikiki’de hızla artan mağazacılık yatırımları sonucu ortaya çıkan mağaza yöneticisi ihtiyacını karşılamak amacıyla 2004 yılından bu yana uygulanan bir programdır. LC Waikiki, iç terfinin yanı sıra, Yönetici Adayı pozisyonunda yapılan işe alımlarla da adayları kısa sürede mağaza yöneticiliğine hazırlayarak geleceğin perakendecilerini yetiştirmektedir.

LC Waikiki Personel Alımı İlanları İçin Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top