LC Waikiki Personel Alımı İş Başvurusu 2013 2014

Özel Sektör Firmaları personel alımlarına devam ediyor. Personel alımı ilanını yayınlayan firmalardan biri de birçok gencimize part time – full time  iş imkanı sunan Lc Waikiki.Sizler için Lc Waikiki personel alımlarını araştırdık umarız yardımcı olabilmişizdir.

Türk hazır giyim sektörünün en hızlı büyüyen ve sektörde lider pozisyonunda olan markalarından biri olan LC Waikiki hedeflenen vizyonu itibariyle yatırımlarına hız vermekle birlikte açtığı yeni şubeler , personel istihdamları ile büyümesine devam etmektedir.Bu kapsamda Lc Waikiki insan kaynakları yönetiminin açıklamasını okuduktan sonra aşağıdaki linklerden başvuru yapabilirsiniz..

LC Waikiki İnsan kaynakları politikası açıklaması  şu şekildedir.

LCW çalışanlarına mutlu ,dinamik,huzurlu ,eğlenceli ve en önemlisi kendilerini iyi bir şekilde ifade edebilecekleri ve geliştirebilecekleri bir ortam sunmayı amaç edinmiştir.Lc waikiki kurumsal olarak personelinin eğitimi huzuru ve mutluluğu için bünyesinde çeşitli aktivitelerin ve sporların yapılabileceği meskenler vardır.

LC Waikiki 2012 yılında olduğu gibi 2013 yılında da istihdama katkıda bulunmak ve büyümeye paralel olmak amacıyla personel eleman alımı gerçekleştirmeyi düşünüyor.Bu kapsamda ilana birçok iş olanağı çıkarılmıştır.

Lc Waikiki Bünyesinde çalışmak ve LCW ailesinin bir üyesi olmak için güncel iş ilanları,açık pozisyonların bulunduğu linki tıklayın.

LCW Açık Pozisyonlar..

LCW  Staj  Başvurusu..

 

1 Reply to “LC Waikiki Personel Alımı İş Başvurusu 2013 2014”

  1. sevda dedi ki:

    lc waikiki nin sisli şubesınde calısmak istiyorum.yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top