LC Waikiki İş Başvurusu – Personel Alımı 2011

Var olma sebebi olarak ”iyi giyinmek herkesin hakkı” diyen LC Waikiki giyim sektöründe kendini kanıtlamış başarılı firmalardan.LC Waikiki çalışmak isteyenlere part time veya full time çalışma imkanı sunmaktadır.LC Waikiki her yaşa hitap ettiği için sıkıldığınız bir bölümden başka bir bölüme geçebilirsiniz.Ayrıca performansınıza göre mağaza müdürü, mağaza satış danışmanı gibi değişik pozisyonlarda kendinizi görebilirsiniz.Ayrıca altta paylaşacağım linkte LC Waikiki iş başvurusu yapabilir, açık pozisyonları görebilirsiniz.

LCWaikiki insan kaynakları:

Performansı yüksek, markamızı vizyonumuza taşıyacak olan personelimizin kariyer gelişimleri firmamız tarafından her zaman desteklenmektedir.

Mağazalarımızla ilgili kariyer yönetimi uygulamalarımızı aşağıda özetleyebiliriz:

  • Mağaza içi pozisyonlarla ilgili terfilerin kendi bünyemizde çalışan personelimiz arasından yapılması öncelikli tercihimizdir.
  • Çalışanlarımızın gelişimlerini düzenli aralıklarla, sistemli olarak değerlendiririz.
  • Çalışanlarımızın Satış Danışmanlığı’ndan Reyon Yöneticiliği’ne, Reyon

Yöneticiliği’nden Mağaza II. Müdürlüğü’ne terfilerini, önceden hazırladığımız prosedürler doğrultusunda gerçekleştiririz. Belirli dönemlerde personel ihtiyaçlarımızı yaptığımız duyurularla mağazalarımıza bildiririz. Bölge ve Mağaza Müdürlerimizin önerilerini İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaştırmalarını sağlarız. Gelen aday önerilerini titizlikle inceler ve önerme kriterlerine uygun olan adayları terfi sistemimize dahil ederiz.

Prosedürlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızı bir üst pozisyona hazırlayacak mesleki vb. eğitimleri verir, ardından yaptığımız sınavlarla adaylarımızın yeterliliklerini ölçeriz. Başarılı olan adaylarımızın bir üst pozisyona atamalarını gerçekleştiririz.

Merkez

Merkez departmanlarımızda çalışan personelimiz için yapılan yetkinlik ölçümlerinde, mevcut pozisyonunda hedeflenen yetkinliğe ulaşmış olan personelin bir üst pozisyonun yetkinliklerine göre durumu çeşitli ölçme araçları kullanılarak değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda başarılı bulunan adaylar bir üst pozisyona terfi ederler. Henüz bir üst pozisyon için yeterli bulunmayan personelimiz için tamamlama ve geliştirme eğitimleri düzenlenir.

LCW İş Başvurusu için Tıklayınız

26 Replies to “LC Waikiki İş Başvurusu – Personel Alımı 2011”

  1. bilge dedi ki:

    merhaba ben izmirden bilge lc wakikide satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum bana ulusırsanız sevinirim.Telim05546719548

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top