Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı personel alımı yapmaktadır. Alımla ilgili gerekli detaylar ilanda bulunmaktadır. Kalkınma Ajansı bünyesinde çalışmak isteyen ve başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki ilanı inceleyerek, ilgili yerlere başvurularını yapabilirler.

T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı
T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı [KUZKA], TR82 Düzey 2 Bölgesinde [Çankırı. Kastamonu Sinop illeri] kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; ajansın merkezi Kastamonu’dadır. Ajansımıza “5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu. Koordinasyonu ve Görevlen Hakkında Kanun” ve 25/7/2005 tarihli ve 26239 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Kalkınma Ajanstan Personel Yönetmeliği’ ile bu yönetmelikte değişiklik yapılması hakkındaki 22/12/2009 tarihli ve 27440 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan yönetmelik hükümleri uyarınca: TR82 Düzey 2 Bölgesinde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 (Bir) İç Denetçi, 10 (On) Uzman Personel ile 4 (Dört) Destek Personeli olmak üzere toplam 15 personel alımı yapılacaktır.

KUZKA’ nın merkezi Kastamonu’da olup; ajans faaliyet alanlarını Çankırı. Kastamonu ve Sinop illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, bu illerden ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir.
Başvuru Tarihi : 5 Eylül 2011 Pazartesi -14 Eylül 2011 Çarşamba
Başvuru Yeri : T C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı. Cebrail Mah. Saray Sokak No 1, Kastamonu
Sınav Tarihi : 20 Eylül 2011 Salı – 23 Eylül 2011 Cuma
Sınav Yeri : T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı. Cebrail Mah. Saray Sokak No. 1, Kastamonu

Sınava ilişkin detaylı bilgi ve İş Talep Formu. Ajansımızın web sitesi olan www.kuzka.org.tr ile www.cankiri.gov,tr. www.kastamonu.qov.tr www.sinop.gov.tr, ve www.dpt.gov.tr adreslerinin herhangi birinden temin edilebilir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.
KUZKA Genel Sekreterliği

2 Replies to “Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı”

  1. cemile dh dedi ki:

    lise muhasebe mezunuyum

  2. Onur dedi ki:

    18 yaşındayım aydında oturuyorum tecrübem vardır host olmak istiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen arayın 0537 631 81 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top