Kim Market Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Türkiyenin perakende market zincirlerinden birisi olan KİM Marketleri sektörde büyüme hedefleri kapsamında bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı eleman alımı gerçekleştiriyor.Perakende sektöründe çalışmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki linkten iş başvurusunda bulunabilir veya açık pozisyonlara bakabilirler.İş başvurusunda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin Kim İnsan Kaynakları Politikasını gözden geçirmesinde fayda vardır.

KİM GRUP İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

KİM Grup hedefleri doğrultusunda gerekli olan işlevleri gerçekleştirecek yeterli sayıda vasıflı elemanın işe alınması, eğitilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi ve değerlendirilmesi işlemini gerçekleştirir.

Yönetim anlayışımız, İnsana odaklanmış, çalışanların ilişkilerini idarî bir yapı içinde ele alan, kurum kültürüne uygun ayarlanmış politikalar geliştiren ve bu yönüyle kurum yönetiminde kilit işlevi hayata geçirmektir.

Bu amaçla, şirketimiz Vizyon ve Misyonu doğrultusunda, ihtiyaç duyulan işgücünü en optimal bir biçimde oluşturmak, motive etmek, geliştirmek, ödüllendirmek ve devamlılığını sağlamak için plânlanan program ve stratejileri uygular.

 İKY’ nin Hedefleri;

 Ahlâkî ve sosyal sorumluluk anlayışıyla, çalışanların kapasitelerinden gereği gibi yararlanmak ve onların örgüte-işyerine-organizasyona olan etkili katkılarını artırmak

 İnsan kaynağının verimli kullanımını ve işgücü performansını, motivasyon ve teşvik programları sayesinde artırmak

 Ekip çalışmasını ve toplam kaliteyi özendirecek çalışmalar yapmak

 İnsan kaynağını nitelik ve nicelik olarak doğru bir şekilde belirlemek, gerekli pozisyonlara doğru ve gerekli personelin istihdam edilmesini sağlamak

Örgütsel amaçlar doğrultusunda personelin eğitilmesi ve geliştirilmesi faaliyetlerini sürdürmek.

KİM GRUP İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ..

KİM  AÇIK  POZİSYONLAR  İÇİN TIKLAYINIZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top