Kahve Dünyası Personel Alımı 2012 – Eleman Alımı

Kahve Dünyası Personel Alımı 2012 – Eleman Alımı  konusu , Kahve Dünyasında çalışmak isteyen ziyaretçilerimizi ilgilendirmektedir.Kahve Dünyası 2004 yılında ilk mağazasını Eminönü’nde açarak toptan ve perakende kahve satışlarına başlayan Kahve Dünyası, hızla büyüyerek sektörün önemli markalarından biri haline geldi.

Gücünü, tüketicisinin talep ve beğenilerinden alarak ilerleyen ve Türkiye genelinde birçok noktada tüketiciyle buluşan Kahve Dünyası, Türk kahvesi başta olmak üzere geleneksel ve çağdaş birçok kahve çeşidini mağazalarında misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Kahve Dünyası’nda geleneksel Türk kahvesinden espresso bazlı gurme kahve çeşitlerine, aromalı filtre kahvelerden soğuk kahvelere, paketli kahve ürünlerinden yöresel kahvelere uzanan 50’den fazla kahve çeşidi bulunuyor.

Kahveyle birlikte çikolata üretimi de Kahve Dünyası’nın diğer bir uzmanlık konusu… Mağazalarında satışa sunduğu tüm çikolata çeşitlerini kendisi üreten Kahve Dünyası, kahvenin yanında çikolata ikramlarıyla bir ilke imza attı.

Altınkılıçlar’ın üretici kimliği ile İstanbul’da başlayan ve Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde açılan Kahve Dünyası mağazaları, ardında kapsamlı bir teknoloji ve know-how bulunan bir buz dağının tüketicilere yansıyan yüzünü temsil ediyor.

Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak ve keyifli bir yer olmak amacıyla yola çıkan ve bunu gerçekleştiren Kahve Dünyası, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere taşımayı bir misyon olarak görüyor.

Kahve Dünyası İş İlanlarını Görmek ve Başvuruda Bulunmak için Tıklayınız..

5 Replies to “Kahve Dünyası Personel Alımı 2012 – Eleman Alımı”

 1. başak dedi ki:

  adım başak 1989 doğumluyum lise mevzunuyum bahçelievler yenıbosda oturuyorum . daha önce taksim starbuck ta çalıştım bir msn adresım yazılı dönersenız memnun olurum

 2. ibrahim dedi ki:

  merhaba ben 1983 doğumluyum lise mezunuyum E sınıfı ehliyetim ve silahlı sertifikam var istanbulda ikamet ediyorum ararsanız sevinirim.5469338136

 3. abdulalim demircan dedi ki:

  lise mezunuyum ist ikamet ediyorum 30 yaşındayım yerel marketlerde reyon şefligi ve müdür yardımcılıgı yaptım bana tel ulaşırsanız sevinirim 0541 672 05 47 tşk

 4. ÖZGÜR DAVULCI dedi ki:

  32 yaşındayım b sınıfı ehliyetim var istanbul trafiğinde deneyimliyim.acil işe ihtiyacım var.irtibat numaram 05072371173

 5. ali öksüz dedi ki:

  kağıthanede ikamet etmekteyim şöför olarak çaılaşabilirm 05444504197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top