İpekyol Personel Alımı

ipekyol-logoAyaydın Grubu bünyesinden bulunan ve Twist ,Machka  gibi markalarının da sahibi olan ve türkiye genelinde 130 dan fazla mağazaya sahip olan ipekyol ,hazır giyim sektöründe adından sıklıkla söz ettiren bir kurum haline gelmiştir.

Özellikle kadın giyim sektöründe faaliyetlerini sürdüren ve modern kadın çizgisine hayat veren tasarımları hayata geçiren  ipekyol , hizmet ağını genişleterek yurt içinde gösterdiği başarıyı yurtdışındada göstermeye başlamıştır.Grubun amiral gemisi olan ipekyol 1986 ayılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.Kurulduğu günden itibaren kendini geliştiren ve kalitesini her geçen gün yükselten ipekyol zincir haline gelerek mağazalaşma sürecinde büyük bir yol katetmiştir.

Ayaydın Grubu’nun kuruluşundan itibaren sürdürdüğü kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak ise grubun merkez ofisi, 2000 yılından bu yana Şişli-Bomonti’deki, 10.200 m2 kapalı alana sahip olan 12 katlı “akıllı bina”da konumlanmaya devam ediyor.

İpekyol İnsan Kaynakları Yönetimi

Ayaydın-Miroglio Grubu’na gelen tüm başvurular İnsan Kaynakları ekibi tarafından titizlikle incelenmekte, pozisyona uygun başvurular işe alım sürecine dahil edilmektedir.

Kariyerinize perakende sektörünün en güçlü oyuncularından biri olan Ayaydın-Miroglio Grubu’nda yön vermek için lütfen aşağıdaki başvuru linkine tıklayarak açılan sayfada başvuru formunu eksiksiz doldurun.

İpekyol İş Başvuru Formu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top