Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kariyer Planlama

İnternette İş Kurmak İçin 5 Öneri

İnternet sektöründe kalıcı olmak ve yükselmek isteyen girişimciler için hazırladığımız 5 tavsiyeye göz atmanızı öneririz.

pccc

1- Cesaretli Olun : İş için atılım için korkmayın.İflas etmekten vergi borçları yüzünden sıkıntı çekmek..Düşünün! Normal işletmeler,firmalar sizin risklerinizden dahamı az riske sahipler?.Tabiki değil.O halde kararlarınızı alırken bırakın cesaretiniz,inadınız,kararlılığınız sizi yönlendirmede öncü vazifesi görsün.Kormayın.

2-Kendinize Güvenin : Eğer başarılı olmak istiyorsanız başkalarının size inanmasını beklemeyin çünkü hiç kimse inanmaz veya inandıramazsınız.Başarılı olan insanlar kendine güvenen ,başaracağına inanan insanlar olmuştur.Başarılı olmak için çıktığınız bu yolda fikrinizi veya malınızı pazarlamak için kapı kapı dolaşın.Unutmayın bu  sizi sıkacak veya gerilmenizi sağlaycak bir iş toplantısı değildir.İnternet size rahat bir ortam ve görüşme şekilleri sağlayacaktır.

3- Önce Ödeme yapılsın : Bir toptancı gibi düşünmek sizin şiniz değil bırakın stoklu çalışmayı.Sparişi yapılmamış herhangi bir ürünü satın almayın veya üretilmesini sağlamayın.Çünkü pazarda beğenilip beğenilmeme durumu mevcut boş yere borçlanmanızın önüne geçmiş olacaksınız.Ayrıca ürünün teslim süreside düşündüğünüz gübü uzamayacak.

4- Müşteri her zaman hediye sever : İnternetten satış yapıyor iseniz teslim zamanında müşteriye tatlı bir sürpriz hazırlamanız her zaman müşterinin memnuniyetini kazanmasını sağlar.Satın alırken müşteri belirtmemiş olsa bile küçük bir hediye veya tanıtım kartı malınızın değerinin ve markalaşmasının artmasına  neden olacaktır.

5.Küçük firma güçlü ağa dönüşebilir : Web sektöründe faaliyet gösteren firmalarla ulaşım,reklam gibi işbirliği içine girebileceğiniz iş ortağı programları oluşturabilirsiniz.İnternet sektöründe birbirini tamamlayan hizmetler ağı büyük birliktelikler doğurabilir.

memurkafe.com / erhan t.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler

Kamu Personel

Binted personel alımı, BİNTED; Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak açılmaktadır. Vizyonunu ise işinde uzman, alanında örnek...

Özel Sektör İlanlar

Boyner Holding bünyesinde bulunan Altınyıldız konfeksiyon fabrikaları 1952 yılından beri faaliyetlerine başlamıştır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka hedefiyle yurt dışına ihracatta gerçekleştiren Altınyıldız dünyanın...

Özel Sektör İlanlar

Doğan Holding şirketlerinden biri olan Doğan online (DOL) 1999 yılından beri Türkiyenin öncü internet şirketlerinden birisi olmuştur. DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan...

Güncel Haberler

Rekor sayıda sözleşmeli personel alımları başlıyor. Tam 5 bin 13 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Karar Kuvvetleri Komutanlığından yapılan duyuruya göre 287 sofor, 108 asci, 154...