İhlas Holding Personel ,Eleman alımı 2011

1970′li yıllarda kurulan ve 1993 yılında da grubun değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerini tek çatı altında toplayan İhlas Holding başta medya ve inşaat olmak üzere birçok sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden beri her yıl yeni yatırımlar çerçevesinde büyümesini sürdüren İhlas Holding A.Ş Türkiye’nin lider sermaye kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Yılın belli dönemlerinde yeni istihdam olanakları sağlayan İhlas Holding yeni personel eleman alımlarını da beraberinde getirmektedir. Kariyerini İhlas Holding çatısı altında sürdürme fırsatını yakalamak için yeni iş ilanları kapsamında iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak kurumu daha yakından tanıyabilmek için araştırmış olduğumuz insan kaynakları politikasını incelemenizde fayda görüyoruz.

İhlas Holding İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

– Başvuru Süreci

– İhlas Holding A.Ş. ile iş görüşmeleri

– İş Teklif ve Değerlendirme süreci,

Açık bir pozisyona başvurulduğunda, özgeçmişler dikkatle incelenmakte ve gereksinimlerimize uygun olup olmadığı saptanacaktır. Adaylık için gereken vasıflara sahip adaylar ile temas kurarak ayrıntılı bilgi edinilecektir.

Adaylar, İhlas Holding A.Ş. ile iş görüşmesinde ve Seçme aşaması sırasında İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticilerimiz ile görüşme fırsatı bulacaklardır.

Seçme aşamasında adayların işle ilgili potansiyeli değerlendirilecektir. Bu işlem mülakat ile yapılmaktadır. Ancak pozisyona bağlı olarak nitelik sınavı, yetenek sınavı veya değerlendirme merkezinde mülakat yöntemi de uygulanmaktadır. Adaylarda Nitelikler saptayarak, işe uygun ve adaya uygun işin belirlenmesi sağlanmaktadır.

İş Başvurusu – İş İlanları

İhlas Holding’te çalışmak için insan kaynakları sayfasından genel iş başvurusu veya yenibiris . com üzerinden iş başvuru formu ve güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2 Replies to “İhlas Holding Personel ,Eleman alımı 2011”

  1. mehmet dedi ki:

    allattin bey nerde yaşıyosunuz. hangi işlerle uğraştınız. 5557650358 izmirdeyseniz arayabilirsiniz görüşelim.

  2. ALAATTİN KARAÇAY dedi ki:

    38 YAŞIN DAYIM ŞU AN İŞSİZİM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top