Honda Personel Alımı Yapıyor

Honda Türkiye A.Ş. İlanlarına göre istihdam edilmek üzere personel alımları gerçekleştirileceği duyuruldu.

İsterseniz Honda’ya iş başvurusunda bulunmadan önce Honda’nın geçmişini ve faaliyet alanlarını tanıyalım.

Honda binek otomobillerinin üretim, ithalat ve pazarlaması ile Honda motosikletlerinin ithalat ve pazarlama kuruluşu olan Honda Türkiye, 1992 yılında Anadolu Grubu’yla Honda’nın %50 ortaklıklığı ile Anadolu Honda Otomobilcilik A.Ş. adı altında kurulmuştur. Gebze Şekerpınar’da kurulan fabrikada ilk olarak 1998 yılında üretime geçilmiştir. Ocak 2003 tarihinden itibaren ise Honda Türkiye A.Ş. olarak %100 Honda Motor Co. sermayesi ile faaliyetini sürdürmektdir.

Honda Türkiye’nin vizyonu “maksimum otomobil üretim kapasitesine ulaşmak, Türkiye, Avrupa ve komşu ülkelere otomobil ve satış sonrası hizmetleri sağlamak ve Avrupa’daki iki Honda otomobil üretim ve dağıtım merkezinden biri olmak”tır ve şirketimiz bu vizyon doğrultusunda faaliyet göstermektedir.

Ocak 2008’den itibaren Gebze’deki fabrikamızda Civic Sedan modeli üretilmektedir.Bu modele ek olarak şehiriçi yaşamından keyif alanlar için CITY ,genç yaşam tarzını benimseyenler için JAZZ modelini, lüks araç tercihi yapan ve konfor ve performansı aynı anda arzulayanlar için ACCORD modelini, stile önem veren gençler için CIVIC HATCHBACK 3 ve 5 kapı modelini performans tutkunları için S 2000 ve Type-R modellerini ithal etmektedir.

Bunlarla birlikte dünyanın en büyük motosiklet üreticisi olan Honda, 50 cc.’den 1800 cc.’ye kadar uzanan ürün yelpazesi içinde tüm Honda modellerini ithal etmektedir. Touring, Sport Touring, Super Sport, Naked, Custom, Enduro, On-Off Road, Scooter ve Commuter sınıfı 25 farklı modeliyle motosiklet pazarında yer almaktadır.

Honda Türkiye A.Ş İş başvurusu için Açık Pozisyonlara bakmanız gerekmektedir.Aşağıdaki Link Size Yardımcı Olacaktır.İş başvurularınızda size yardımcı olacak siteler ise yenibiris com ve kariyer net dir.

HONDA AÇIK POZİSYONLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top