Hertz Rent a Car Personel Alımı 2012-İş Başvurusu

Hertz Personel Alımı konusu;Dünyanın ilk araç kiralama firması Hertz 1918 yılında kurulmuştur. Bugün 150’den fazla ülkede, 7000’ den fazla ofisi ile müşterilerine hizmet vermekte ve dünyanın en büyük günlük otomobil kiralama filosunu yönetmektedir. Günümüzde Hertz Uluslararası rezervasyon merkezleri yıllık 40 milyon telefon çağrısı ve yaklaşık 30 milyon araç kiralama rezervasyonu almaktadır.

Türkiye’de Asya Nakliyat ve Dış Ticaret Limited şirketi 12 yıldır Hertz markasını başarı ile temsil etmektedir.  Asya Nakliyat ve Dış Ticaret Limited şirketi nakliye alanında hizmet veren bir firma olarak 1979 yılında kurulmuştur. 1999 yılında Adana bayisi olarak Hertz Markasını temsil etmeye başlamış ve  2002 Yılında tüm Türkiye operasyonunun yetkisi verilmiştir. Ocak 2011’de Londra’da düzenlenen Hertz Uluslararası Franchise Toplantısında markanın uzun yıllardır başarılı bir şekilde temsil edildiği ülkelerden biri olarak ödüllendirilmiştir.

Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, İstanbul, İzmir, Kayseri  bölgeleri içerisinde yer alan toplam 20 şube  ve Diyarbakır’ da bulunan bayisi ile araç kiralama hizmetlerinin yaygınlaştırılmasına devam edilmektedir.  

Faaliyetleri arasında günlük araç kiralamanın yanı sıra aynı hizmet anlayışı ile operasyonel filo kiralama faaliyeti bulunmaktadır.Sizde Hertz rent a car ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki linkten başvurunuzu yapınız.

Hertz Rent a Car Açık Pozisyonlar için TIKLAYINIZ..

Hertz Rent a Car İş Başvurusu için TIKLAYINIZ..

 

___________________________________________________________

 

1 Reply to “Hertz Rent a Car Personel Alımı 2012-İş Başvurusu”

  1. ibrahim dedi ki:

    ibrahim meslek lisesi motor bölümü mezuyum B ehliyetim var araclarla aram cok iyidir direksiyonum çok iyi her türlü işe acığım 0536 012 00 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top