Hepsiburada Personel Alımı

Doğan Holding şirketlerinden biri olan Doğan online (DOL) 1999 yılından beri Türkiyenin öncü internet şirketlerinden birisi olmuştur.

DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan çözümlerin Türkiye’deki ilk ve en başarılı örneklerini bünyesinde barındıran yenilikçi ve teknolojik bir şirkettir. Bugün DOL çatısı altında her biri kendi segmentinin liderleri arasında yer alan güçlü markalar bulunmaktadır. Web portallerinden sosyal network ve e-ticaret sitelerine kadar birçok alanda hizmet sunan DOL aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Online Reklam Network’üne sahiptir.

DOL sürekli gelişen internet dünyasında yeniliklere açık, öncü yapısıyla sürekli gelişmekte, yepyeni çözümler ve teknolojiler ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Doğan online bünyesinde Hepsiburada , nesine,evmanya,gezisitesi gibi birçok internet şirketi faaliyet göstermektedir.Doğan online bu internet şirketlerinde çalıştırılmak üzere yazılım uzmanları ,makam şoförü, pazarlama sorumlusu , müşteri hizmetleri vb pozisyonlarda personel eleman alımı gerçekleştirecektir.Alım ile ilgili aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Doğan Online İş Başvurusu İçin Tıklayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top