Hangar Ayakkabı 2 Bin Personel Eleman İşçi Alımı

Perakende ayakkabı ve şirketlerinde çalışmak isteyenlere sevindirici haber. Hangar yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Toplam mağaza sayısını 2012 yılına kadar 400′e çıkartmayı planlayan Hangar Ayakkabı bu dönem içerisinde 2 bin kişilik istihdam olanağı sağlayarak yeni personel eleman alımları gerçekleştirecek. Perakende sektöründe firmalar mağazalaşma atağına devam ederken, çok sayıda kişiye de iş imkanı sağlıyor. Hangar Ayakkabı da, son bir ayda 26 mağazayı birden tüketiciyle buluşturdu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hangar Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Selçuk, her gün 2 mağaza açma hedefiyle hareket ettiklerini söyledi. ‘Her Caddeye Bir Hangar’ sloganıyla çalışmalarını hızlandırdıklarını anlatan Selçuk, şu an 92 olan mağaza sayısını Haziran 2012′ye kadar 400′e çıkartacaklarını ifade etti. Selçuk, 550 olan istihdamlarını da 2 bin 500 kişiye ulaştıracaklarını vurguladı. “Yönümüzü sokağa çevirdik” diyen Selçuk, “Tüm altyapı yatırımlarımızı tamamladık. Haziran 2012′de Edirne’den Van’a kadar tüm illere ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin her şehrine yeni mağazalar

Günlük 36 bin çift ayakkabı üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük ayakkabı üreticilerinden olduklarını anlatan Alpaslan Selçuk, şunları kaydetti: “Yeni stratejimizle Haziran 2012′ye kadar Türkiye ayakkabıpazarının yüzde 25′ini elde etmeyi hedefliyoruz. 50 kişilik ekibimizTürkiye’nin tüm illerinde fizibilite çalışması yapıyor. Tüm Türkiye’de aynı kalite ve fiyatta ayakkabı almak mümkün hale gelecek.” Hangar Ayakkabı olarak uzun süredir yeniden yapılanma çalışmaları yürüttüklerini aktaran Selçuk, halihazırda binin üzerinde satış noktaları bulunduğunu da sözlerine ekledi.

2 Replies to “Hangar Ayakkabı 2 Bin Personel Eleman İşçi Alımı”

  1. FATMA BEKTAS dedi ki:

    Birol golge arkadasimiza katiliyorum. Haangar hayatimda gordugum en adeletsiz magaza. Haangar bizimde hakkimizi yedi hakkimizi helal etmiyoruz. sahibi olan O….. cocugu Alpaslan bizleri cok zor durumda biraktilar allahim insallah haangari daha cok zor durumda birakir. Zaten bu gidiste baticak insallah daha beter olur cunku bukadar insanin ahini yedi.

  2. birol gölge dedi ki:

    haangar ayakabı mağzaları calıştırdığı işcinin hakını varmıyor maaşları zamanında ödenmiyor ve işten cıktıysanız asla paranızı alamıyorsunuz aylarca günlerce para peşinde geziyorsunus canlada başlada calışsanız işcisine sahip cıkmıyor yani sen gidersin başkası gelır hesabı yapıyor ve bunların bütün altında cem bey yatıyor bizimde paramız kaldı allah kurban olduğum yedirmesin ve cocuklarından cıksın iş allah haram olsun boğazlarından gecmesin yarabib öyle bir dert hastalık versın ki cocuklarına dermanını bulamasınlar her cuma betduğa ediyorum hangarda sorumlulara iş allah bir gün ahımız tutar mazlumların hakı hak yiyenin en sevdiğinden cıkar unutma haagar sahibi alpaslan selcuk ve cem bey haram olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top