Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınav İlanı

Türkiyenin en köklü bankalarından biri olan ve geçmişi 70 yıl öncesine dayanan halkbank ülke genelindeki yaygın şubeleri ,temsilcilikleri özel kurumları ve yurt dışı iştirakleri ile hizmet vermeye hızla devam ediyor.

Halkbank bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemiz ekonomisinin temel taşı olan esnaf, sanatkar ve KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor. Halkbank üretim, yatırım ve istihdama katkıda bulunan tüm girişimcileri çağdaş bankacılık hizmetleri sunuyor.

2013 yılında şubeleşme hızına da önem veren Banka 2012 yılında 50 yeni şubeyi hizmete soktu. Şube ağını genişletmenin yanında, Halkbank ailesi 2012 yılında yeni personellerle büyümeye devam etti. 2011′de 13.643 kişilik çalışan kadrosu  bulunan Bankanın, bugün 14.971 çalışanı bulunuyor. 2013’te yaklaşık 750 kişiyi isdihdam ederek, Halkbank ailesine güç katmasını planlıyor.

Finans sektörünün güçlü ve güvenilir bankası yeni bir sınav ilanı yayımladı. Halkbank bünyesinde görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcıları alacak. Halkbank Müfettiş Yardımcılarını düzenleyeceği yazılı sınavla belirleyecek. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar sözlü sınava katılacaklardır.

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılacak olan adayların 26.04.2013 tarihinden itibaren sınav giriş ücretini yatırarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sınav başvuruları 17.05.2013 Cuma günü saat 17:00’ye kadar http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden yapılacaktır.

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı başvuru koşulları ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı İlanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top