Hakan Madencilik Çağrı Merkezi Elemanı Alacak

Hakan Madencilik 1995 yılından itibaren, ülkemiz standartlarına ve T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı normlarına uygun kömür ithalatı yapmaktadır.
Rusya’ dan 100 % yıkanmış elenmiş kömür ithalatı yapan ilk firma Hakan Madencilik’tir.

Rusya’nın Sibirya bölgesinden getirdiğimiz ürünleri, yıkama, eleme ve paketleme evrelerinden sonra, kullanıma uygun hale getirmekte ve geniş şube ağımız sayesinde müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Son kullanıcıya kadar uzanan bir yönetim, üretim, pazarlama ve hizmet zincirimiz vardır.

Sirketimizin stratejisi; ürün ve hizmette istikrarlı kalite sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Ürünlerimizin, son kullanıcıya ulaşana kadar geçtiği bütün aşamaları firmamızın yöneticileri ve çalışanları detaylı olarak takip ve kontrol etmekte başarımızın devamlılığı ve artışı ancak bu şekilde mümkün olmaktadır.

Kömür ithalatının yanı sıra, devam eden projelerimizle enerji sektörüne de dahil olmaktayız. Enerji sektörüyle ilgili çalışmalarımızda, yine önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve toplumsal faydadır. Bu iki unsur gerçekleşmediği sürece, şirketimizin başarısı bizim için yeterli olmamaktadır.

Amacımız faaliyet alanlarımızı çeşitlendirerek ve geliştirerek Dünya standartlarında aktif rol alan bir firma olarak daha da büyümek, Türkiye’nin gelişmekte olan sanayi ve ekonomisine katkıda bulunabilmektir.

Hakan Madencilik İş başvurusu İçin Tıklayınız..

Hakan Madencilik İş İlanlarını Görmek İçin Tıklayınız..

2 Replies to “Hakan Madencilik Çağrı Merkezi Elemanı Alacak”

  1. aysun dedi ki:

    çağrı merkezine başvuru için cv dolduruyorum ama site sorunlu sanırım ulaşmıyo..

  2. yasin dedi ki:

    çagrı merkezıne iş basvurusunda bulunmak ıstıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top