Gold Bilgisayar Personel Alımı 2012

Türkiyenin önde gelen teknoloji marketlerinden olan gold bilgisayarıda bünyesinde barındıran Metro Elektronik , gold bilgisayar ve bünyesindeki iş pozisyonlarını personel alımı yapacaktır.

1991 yılında bilgisayar teknolojilerini “daha ucuz, daha hızlı ve daha yakın” prensipleriyle müşterilerine ulaştırmak amacıyla kurulan ve kısa zamanda büyüyen Gold Bilgisayar 1995 yılında Metro Elektronik’i de yurt dışı ve Türkiye pazarı arasında aracılık yapması için kurarak ülke çağında faaliyetlerine başlamıştır.

2001 yılında İstanbul ve Ankara illeri olmak üzere toplam 17 mağaza sayısına ulaşmıştır. Bugün itibariyle Türkiye genelinde 80 mağazası olan Gold Bilgisayar, Hem kendi bünyesinde hemde kurmuş olduğu Metro Elektronik Dış Tic. A.Ş. de istihdam edilmek üzere başta yazılım uzmanı, santral görevlisi, şoför, depo personeli, mağaza denetçisi, ingilizce tercüman, satış temsilcisi, çağrı merkezi görevlisi ve mağaza müdürü olmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaktır.

Personel alımlarını kariyer net ve yenibiris sitesi üzerinden alan Gold Bilgisayar yapılan başvurulardan uygun olanları İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilerek uygun adaylarla mülakat yapılır ve olumlu bulunanlara iş teklifi yapılmaktadır.

Personel Alım İlanları için Tıklayınız..

Kariyer net İlanları için Tıklayınız..

______________________________________________________

2 Replies to “Gold Bilgisayar Personel Alımı 2012”

  1. ibrahim dedi ki:

    mrb adım ibrahim yıldız sancaktepe yenidoğan oturmaktayım iş arıyorum babam öleli 15 sene oluyor annem ev hanımıdır eve ben bakıyorum hakkımda hayırlısı için iş bekliyorum cep. 0537 208 21 76 dır burdan ulabilirsiniz yukardaki cep yanlış yazıldı.. doğrusu budur. sayğılar..

  2. ibrahim dedi ki:

    mrb adım ibrahim yıldız istanbul sancaktepe yenidoğanda oturmaktayım iş arıyorum . babam vefet etti 15 yıl oluyor öleli annem ev hanımıdır . eve ben bakıyorum iş arıyorum . hakkımda herşyin hayırlısını istiyorum .. 0237 208 21 76 bana bu numaradan uşalabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top