Garanti Bankası Personel Eleman Alımı

Bankacılık Sektörü personel alımı yapmaya devam ediyor. Özel sektörün öncü bankalarından olan Garanti Bankası yeni hedefler doğrultusunda büyümesini sürdürürken yeni istihdam olanaklarını da beraberinde getirmektedir. Türkiye genelinde şube sayısı giderek artan Garanti Bankası yeni personel alımları yapmaktadır. Garanti tecrübeli, tecrübesiz ve yeni mezun olmak üzere her kesimden bireylere çalışma ve kariyer yapma fırsatı sunarken lise,üniversite öğrencilerine de staj imkanları yaratmaktadır. Garanti Bankası Departmanlarında çalışmak , Garanti ailesine katılmak ve Garanti bünyesinde kariyer hedeflerinizi doğrultusunda iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Peki Başvuruyu Nereye Yapacağız??

Garanti bankası iş başvurusunda bulunmak için  kariyer.net’i ve monster.com.tr’yi ziyaret edip, CV doldurduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

8 Replies to “Garanti Bankası Personel Eleman Alımı”

 1. halil dedi ki:

  en iyi bankasınız bunu herkes böyle bilsin sizinle calışmak isterdim özel güvenlik

 2. ferdi yaldız dedi ki:

  bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum sizile çalışmayı isterim 25 yaşındayım samsun ondokuzmayısta oturuyorum 0543 251 36 51 numaram

 3. serkan dedi ki:

  hakkatten salaksınız ya sencer kardeş ne güzel yazmış,ulan sizi kim işe alır bu kafayla,sizinle çalışmak isterim hahahahhah zaten kimse başvurmuyor buradan alıcaklar sizi işe

 4. Sencer dedi ki:

  Arkadaş sizde hiç akıl yok mu ya? Hiç oturup düşünmüyo musunuz? ya da okuduğunuzu anlamıyo musunuz? Bi de üniversite mezunu olacaksınız yahu! Buradaki ilanın altına “sizinle çalışmak istiyorum, ilginize teşekkürler” yazmak nedir, nasıl bi kafadır bu? Koskoca banka burdaki yorumlara bakarak mı personel alacak.. Kaldı ki bu ilan 5 Temmuz’da yayınlanmış, sınav da temmuz sonu veya agustos başıydı büyük ihtimalle. 13 Eylül’de yorum yazanlar var ya insaf.. Biraz dikkatinizi toplayın, mantıklı hareket edin lütfen.. hepimizin Allah yardımcısı olsun..

 5. fırat dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum teşekkürler

 6. özge dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler

 7. EMİNE ÖZDEN dedi ki:

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BENİMLE İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.

 8. hakan dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top