Garanti Bank alımları Garanti iş başvurusu 2012

Bankacılık sektörünün en büyük bankalarından biri olan Garanti bankası 2012 yılı içerisinde yeni istihdam sağlamaya yönelik personel alımları gerçekleştirecektir. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlara alımlar gerçekleştirecek olan banka da çalışmak ister misiniz? Aşağıda Sizlere insan kaynakları hakkında detaylı bilgi almanız ve iş başvuru yapabileceğiniz gerekli link ve bilgi verilmiştir.

Garanti bank insan kaynakları

Garanti Kariyer

En önemli başarı anahtarımız insandır…

Garanti’de, insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları biriminin stratejik bir rolü vardır. Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip, bankamızın stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır.

İnsan Kaynakları, Garanti’nin hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.
Çalışanlar Kendi Kariyer Planlarını Kendileri Yaparlar

Garanti’de her çalışan kendi işinin lideridir. Karşılaştıkları yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda kendi kariyer hedeflerini, yöneticileri ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler. Bu işleyişle Garanti, yöneticilerini de kendi içinden yetiştirir.
Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme

Açık performans değerlendirmesi, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı dolayısıyla oldukça objektiftir. Senenin başında belirlenen banka hedefleri doğrultusunda, çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine uygun hedefler belirler. Bu hedefler yıl içinde takip edilir, gerekli değişiklikler ve yönlendirmeler yapılır. Yılın sonunda gerçekleştirilen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Garanti’de çalışanların performans düzeyi, kişisel kariyer planlarını oluşturarak, kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücretlerini etkiler.
Yetkinlik Bazlı Kariyer Gelişimi

Yetkinlikler, seçme ve yerleştirme kriterlerinin oluşturulması, kariyer fırsatları, terfiler, proje ekipleri gibi çeşitli açık pozisyonlar için uygun kişilerin tespitinde önem taşır. Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi, eğitim tasarımları ve kariyer planlarının oluşturulması bütün İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri’nin temelini oluşturur.
Kariyer Fırsatları Programı

Bankamız bünyesindeki açık pozisyonlar için önceliği, iç kaynaklara yani banka çalışanlarına veririz. Görevler ve gerektirdiği nitelikler kurum içi iş ilanımız olan Kariyer Fırsatları Bülteni aracılığı ile çalışanlara duyurulur. Göreve kendisini uygun bulan iç adaylar, herhangi bir kişi veya yöneticiden onay almadan kendileri başvurabilirler. Kriterlere uyan adaylar yöneticilerini bilgilendirirler ve göreve seçim sürecine davet edilirler.
Garanti’de Yükselme, Başarı ile Doğru Orantılıdır

Garanti’de yükselme, dikey veya yatay yönde olabilir. Yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirir. Bir üst göreve geçebilmek için, o görev tanımının gerektirdiği bilgi ve deneyim gibi özelliklere sahip olmak gerekir. Yine de, en önemli ölçüt performans düzeyidir. Garanti’de kariyer yalnız banka bölümü ile sınırlı değildir. Diğer Garanti iştirakleri arasında da geçiş mümkündür.
360 Derece Geribildirim Uygulaması

Garanti Bankası Bölge, Birim, Şube Müdürlerinin yönetsel yetkinlikler bazında güçlü yönlerini, gelişim alanlarını belirlemek ve bu doğrultuda yöneticilerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yılda bir kez 360 derece değerlendirme uygulaması yapılmaktadır. Uygulama sonrasında yöneticilerimize güçlü ve gelişmesi gereken yönleri hakkında birebir geribildirim verilmekte ve bu yönler hakkında farkındalık yaratılmaktadır.
Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi (Assessment & Development Center)

Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamasında Şube Müdürü Adaylarımızın güçlü yönlerini, gelişim alanlarını ve potansiyel alanlarını yetkinlikler bazında değerlendirirerek ortaya çıkarmak ve onları yöneticiliğe hazırlamak amaçlanmıştır. Değerlendirme sonunda, bir değerlendirici tarafından güçlü yönleri, gelişim alanları ve potansiyel yönleri hakkında adaylara geribildirim verilir. Değerlendirme sürecinden geçen her aday gelişim alanları doğrultusunda eğitim programlarına alınır.
IIP (Investors In People- İnsana Yatırım Yapanlar) Sertifikası

Kaliteyi temel alan felsefesiyle, Garanti Bankası ISO 9001 Kalite Sistemi Belgesi’nden sonra, Türk finans sektöründe insan kalitesini tescil eden IIP standardı alan ilk banka oldu.

IIP’nin, 2009 yılında standartların üzerinde performans gösteren kurumları ödüllendirmek amacıyla başlattığı uygulama sonucunda Garanti Bankası, mevcut İnsan Kaynakları uygulamalarıyla, dünya çapında IIP sertifikasına sahip kurumların sadece %1′inin alabildiği “Gümüş” sertifika ile ödüllendirildi.

Garanti Bankası, sektörde fark yaratan başarısının ardındaki en önemli unsurun kaliteli insan kaynağı olduğuna inanarak, çalışanlarının yeterlilik ve becerilerini artırmaya yönelik yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

Garanti Bankası insan kaynaklarına ulaşmak için tıklayınız

55 Replies to “Garanti Bank alımları Garanti iş başvurusu 2012”

 1. Mehmet Emin Bozan dedi ki:

  Merhaba ben 27 yaşında 1.84 boyunda denizli çivrilde ikamet eden silahlı özel güvenlik görevlisi sertifikası olan evli 2 çocuğu olan biriyimsizlerle çalışmak istediğimi bildirmek istedim ve yardımcı olmanızı temenni ediyorum irtibat telefonum 0536.243.03.79 .0534.362.96.11

 2. ersin ögüt dedi ki:

  merhabalar ismim ersin ögüt24 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum 1.67 boyunda 65 kiloyum silahlı özel güvenlik sertifikalıyım konya karapınar ilçesinde ikamet etmekteyim 2 yıllık özel güvenlik tercübem var bankanız konya karapınar şubesi açılırsa sizinle çalışmak istiyorum irtibat tel 05319725205 05337628399 görüşmek üzere saygılarımla

 3. demet dedi ki:

  merhabalar,6 yıldır iş tecrübem var,silahlı özel güvenliklik görevlisiyim, iş yerinde disiplinli, sorumluluk sahibi , bilgisayarı iyi kullanabilen ayrıca on parmak seri klavye kullanabilen işi ciddiye alan verilen görevleri pes etmeden sonuna kadar götüren azimli hırslı kolay yılmayan biriyim ve sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

 4. hassan dedi ki:

  niye telefonunuzu bütün TR. ye açıyorsunuz anlaşılır bişi değil burdan sizi bankacılar nasıl duysun nasıl görsün tehlikeli hareketler bunlar başınıza iş alırsınız dolandırıcılar arar sizi kandırır dikkat edin

 5. sevgi dedi ki:

  merhaba ben sevgi halkla ilişkiler böülümünü bitirdim bilgisayar ,ingilizce halkla ilişkiler ,diksiyon sertifikam var bu bilgiler hakkında geniş bilgiye sahibim bu arada şuan özel güvenlik görevlisiyim .sizinle çalışmaktan gurur duyarım geri bildirim olursa kafi olur…sa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top