Faruk Çelik’ten Kadro Müjdesi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Faruk Çelik, belediyelerde sözleşmeli çalışan personelin kadro alacağı tarihi açıkladı..
Özel bir televizyon kanalında programa katılan Bakan Faruk Çelik, belediyede sözleşmeli çalışanların kadro alacağı tarihi açıkladı.

Yerel yönetimlerde çalışanlarla ilgili bir sorunun olmadığını bu çalışanların kadroya alınacağını belirten Çelik, tarih vererek şöyle konuştu:

“Bu ay mı? Bu dönem içinde olacak. Şubat ayında olmaz demiyorum. Bu dönem dediğim 30 Haziran’a kadar. Yasama yılı kapanmadan önce. Bunu neye dayanarak söylüyorum Sayın Başbakanımızın böyle bir sözünün olduğunu taraflar bize söylediler. Konuyu ben Sayın Başbakanımıza taşıdım, sözünü doğruladı. Fakat bu arada Devlet personellerinin 657 ile ilgili tümden değerlendirmeler, Çalıştaylar yapılırken acaba sözleşmelik sistemini tümden mi gözden geçirsek diye bir çalışmayı da yürütüyoruz bir yandan. O yüzden tümden aceleci davranmadık.”

2 Replies to “Faruk Çelik’ten Kadro Müjdesi!”

  1. yasin düzdağ dedi ki:

    merhaba… tgs ye girebilmek için okadar uğraştım dört kere forum da doldurdum ama yine de giremedim halbuki eleman da alıyolar sizin yardımlşarınızla belki bişeyler yapabilirim e sınıfı ehlıyetli src 2-4 belgeli 38 yaşın da tecrübeli şöförüm bu konuda yardımlarınızı bekliyorum cok acil tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum cok kötü bi zamandan geçiyorum ilgilerinizden dolayı teşekuurler….

  2. nermin çelik dedi ki:

    slm turizm işletmeciliği mezunuyum bu gün okul durmu olmuyan bir insan bile asgari ücret alıyor bu nasıl bir iştir okadar gel oku evde otur ilaki torpilin mi olması gerekiyor :(((((((((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top