Evde nikah şekeri hazırlayarak nasıl para kazanabilirim?

Evde nikah şekeri işini yapabileceğini düşünenler için büyük bir fırsat. Evden ek gelir kazanmanın, eve bir gelir sağlamanın daha kolay yolu olmazdı. Evde nikah şekeri işi yaparak parça başı para kazanabilirsiniz. Düğün sezou olan yaz dönemlerinde organizatörlerin özellikle aradığı kişilerden olabilirsiniz. Bu işin en büyük dezavantajı yaz dönemleri sürekli bir işin olması, ama yaz bitince yani kış gelince işlerin daha da azalmasıdır. Yaptığınız işin yoğunluğuna göre parça başına evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanabilir, eve ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işe başlamak için tek yapmanız gereken organizatörlerle iletişim kurmak olacaktır. Daha önce bu tür işlerde de bulunduysanız aranan kan bulundu demektir. Yaratıcılığınızı da hesaba katarsanız yıllarca bu işten para kazanabilirsiniz.

Peki Evde nikah şekeri işini nasıl bulabilirim?

Bu tip firmalarla ya aracı yoluyla iletişim kuracaksınız ya da mail yoluyla kendinizi düzgün ifade eden biçimde iş bulabilirsiniz. Evde nikah şekeri işi için başkaları da mutlaka olacaktır. Onlardan ayrılan yönünüzü bu yazılarla veya referanslarla sağlayabilirsiniz. Önceki çalıştığınız yerlerdeki becerilerinizi de işin içine katarsanız nikah şekeri işi için biçilmez kaftan olursunuz.

Nikah şekeri işi için ödemeler nasıl yapılıyor?

Parçaya göre ödemeler yapılmaktadır. Tabi firmadan firmaya değişen durumlar da vardır. Örneğin önce ödemeyi verip sonra işi yaptıranlar da olacaktır. Lakin bunun için kendinizi kanıtlamanız gerekir. Referanslarınızın da sağlamlığına göre bu değşişir. Ama genel olarak paket başı 2 TL olarak önerilmektedir. Nikah şekeri işinde büyük paraların kazanılması nikahın da büyüklüğüne bağlı tabii. 250 kişilik bir nikahta 500 TL ciro elde edebilirsiniz. Kârınız da bu durumda organizasyon büyüklüğüne göre değişecektir.

Çeşitlilik Nikah Şekeri İşini Uzatır

Diyelim anlaştınız bir firmayla. İşinizi seviyorsanız daha çok ve çeşitli nikah şekerleri hazırlamanız gerekecek. Bu da yaratcılığınıza bağlı olacak. Daha çok araştırma yaparak, büyük resim sitelerini gezerek bunu öğrenebilirsiniz.

Not: Yapacağınız başvurularda kelime dağarcığınızı ve kelime dil biilgisine önem vermeniz geri dönüş alabilmeniz açısından önemlidir. Yaptığınız işi ne kadar ciddiye aldığınızı ve yaparken ne derece bu işi sevdiğinizi gösterecektir.

Yazan: PersonelKafe.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top